PLugawiec

PLugawiec ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

12.01.2019 10:21
odpowiedz
1 odpowiedź
PLugawiec
2

Po 3 dniach z ustawieniami i zmianami plików gry udało mi się gre odpalić ze skokami. Uratowało mnie po dniu zgrzytania zębami odpalić grę w mniejszej rozdzielczości, 1280 na 720. Gra wieszala się od razu po odpaleniu. Musiałem na win 7 zmienić rozdzielczość do tej samej wartości. Różnicy między max a tą nie widzę, ale płynność gry poprawiła się do sporadycznego przyciecia. Najlepiej gra się nocą gdy cieni nie ma :)
Ogólnie wkurzajace w niej jest to co chwilę karmienie i picie. Wkurzajace jest wieczne przeciążenie. Mam na sobie kilka broni i amunicji. Pancerz oraz wspomagacze (nie wiele) i nie mam już udźwigu. W szkielecie od zbroji wspomagającej już nie pochodzę bo energia z baterii już sama nie ładuje po wylogowaniach się.
Ogólnie jakaś fabuła jest w holotasmach, gra się fajnie. Wciąga na godziny. Za 85zl na pc opłaca się kupić ale za wyższą cenę już nie

post wyedytowany przez PLugawiec 2019-01-12 10:24:57
11.01.2019 20:30
PLugawiec
2
9.0
PC

Gra kupiona i po 3 dniach meczenia z ustawieniami i zmian plików gra płynnie działa. Jak narazie fajnie mi się gra. Wciąga.

17.12.2018 14:44
odpowiedz
3 odpowiedzi
PLugawiec
2

Witam.
Mam lapka do gier msi ale już ma swoje lata. Ruszy mi ta gra?
intel core i7-3630qm @ 2.40ghz 8gb ram Geforce gtx660m

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl