Lapek lapkiem (nie musisz mi mówić ze PC lepsze, bo mam a teraz potrzebowałem coś przenośnego w miarę taniego), ale to nie zmienia faktu ze wcześniej miałem 60 fps stałe w gta a teraz mam zblokowane do 30max w ustawieniach panelu nvidia przywróciłem domyślne ustawienia i dalej to samo, kij z tym csem ale co zrobić żeby gta mi śmigało tak jak wcześniej na stałych 60, co mogłem spieprzyc?
Witam!
Miesiąc temu kupiłem nowy laptop Asus tuf gaming fx505gt Intel i5-9300h nvidia gta1650, problemy zaczęły się gdy pobrałem cs go który miał bardzo duże wachania fps jak odpaliłem jeden raz to miałem 90-144fps raz 50-90 a raz 40-60 nie znając się na tym wszystkim zacząłem majstrować w ustawieniach gry aby ustabilizować to, próbowałem wszystkiego łącznie z vsync i obniżaniem grafiki, nadal ten sam problem potem odpaliłem centrum sterowania nvidia i pozmieniałem trochę i to tez nic nie dało aż w końcu nie wiadomo dlaczego w gta które stabilnie chodziło mi na 60fps fpsy spadły do 20-30 na tych samych ustawieniach graficznych, co zrobić żeby wszystkie wróciło do normy? Proszę o pomoc