jestem maniakiem World of Warcraft (gram od wersji alpha przez wszystkie bety do teraz), aktualnie mam przerwę i pobrałem sobie gierkę, założyłem darmowe konto i nawet miłe wrażenia, grafika fajna, przyjemna muzyczka w tle poruszam się za pomocą myszki, czyli klikamy gdzie nasza postać ma iść, jedna jest też możliwość sterowania swoją postacią za pomocą klawiatury. Szkoda, że jest tak mało skilli (przyzwyczaiłem się już do kilku pasków z czarami/umiejętnościami w WoW'ie). Póki co grałem jedynie pół godziny i to w Relic Conquest który fajnie się prezentuje, ogólnie pozytywne wrażenia z gry. Jeżeli chcesz pograć w coś odmiennego od innych gier MMO (w szczególności jeżeli grasz w te azjatyckie klony), trochę nowatorskiego to warto, polecam!
yeah!! Fawlty Towers!! ;) jeszcze Latający Cyrk Monty Pythona i będzie super! :D Monty Python ftw!
hehe, zawsze tak jest z hiciorami, że ich zaraz po premierze brakuje, czy to Wii czy to World of Warcraft czy jeszcze jakiś inny MUST HAVE gift
Filmik nagrywany przez kogoś kamerą prezentujący intro World of Warcraft: The Burning Crusade, wbija w fotel i aż ciarki przechodzą z wrażenia, dodatkowo na żywo przed publiką śpiewa chór!
http://www.youtube.com/watch?v=_0WxrEmZlvE