Jak zwykle. Kupione redakcje daja 9/10. A użytkownicy 5/10. I kto pisze że Polacy gorzej grę oceniają zapraszam na metacritica. Jak widzę że ocenia grę ktos kto ma 50 lvl to w dupie jeszcze był i gówno widział. Gram w hsy od lat. Mam ponad 7k godzin w poe i ponad 2.5k w d3. I d4 to szajs jakich mało dla prosów. I najlepsza gra na świecie dla noobków którzy przejdą grę 2 razy i pójdą grać w co innego.
Jeśli ktoś chce wysyłać swoje dane do ruskiego fsb, jego sprawa... Na początku nie wierzyłem. A ktoś dodał filmik z you tube [link] Jeśli to wszystko prawda, to bardzo mi przykro, ale nie można rozdzielić tu polityki od gamingu.
Daje 6/10 Gra na poziomie pierwszej części. Wiec jest dobrze. ale brakuje najważniejszej rzeczy która była w jedynce. Tajemnicy. Tu już wszystko wiadomo od początku. Arena czyścimy przeciwników, przeswamy wózek, wchodzimy na następną arenę widząc 70-raz tą samą animację zamykania drzwi na skobel, i tak w kółko. Zazwyczaj kolejna część to więcej, lepiej. Tu mi tego brakuje.
Bez spoilerów. Gdyby nie koniec gry to dałbym mocne 5/10 a tak max 3/10 nie polecam. Gdyby postać porszała się dwa razy szybciej to gra na max na 2/3h. Rzecz warta ogrania tylko w xbox gamepass. Za 100 zł to ja wole iść na browarka.