Patryk_79

Patryk_79 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

25.01.2021 18:30
😉
odpowiedz
2 odpowiedzi
Patryk_79
4

A ja nie widzę problemu ... w Cyberpunka zagram za dwa lata jak wyjdzie wersja GOTY ze wszystkimi DLC i łatkami za 60zł. Do tego czasu ogram inne gry. Po co się denerwować na CDPR, że wydali wersję beta gry, dzisiaj tak robią wszyscy???

09.01.2021 20:58
odpowiedz
Patryk_79
4

Ostatnio widziałem na youtube porównanie CP2077 i GTAV. I wiecie co? Odstawiłem CP2077 na bok i drugi raz przechodzę GTAV. Konfiguracja mojego kompa pozwala grać mi na ultra ustawieniach w CP2077, ale te efektowne graficzne wodotryski prosto w twarz nie robią na mnie wrażenia. Najpiękniejsze graficznie gry to i tak seria Assassin Creed.

04.11.2012 16:30
odpowiedz
Patryk_79
4

...właśnie skasowałem tą chałę z mojego komputera (po 5 minutach grania).
Prawda, że grafika jest świetna, ale w grach nie chodzi tylko o grafikę!.
Liczyłem na dosłowny remake z 2005r., albo kontynuację. Nowy Most Wanted jest nudny jak
...nawet brak porównania. Szkoda, że zrezygnowano z fabuły. Chyba zacznę
grać w Most Wanted z 2005r. - to była gra, wciągająca z rewelacyjnym
sterowaniem - taka "wyścigowa przygodówka". No właśnie sterowanie w
nowym Most Wanted jest dla mnie kolejną wielką wadą ...chociaż to kwestia gustu.
moja ocena to 2/5 (i to za grafikę). Szczerze NIE POLECAM !!!

08.09.2012 15:34
👍
odpowiedz
Patryk_79
4

Dzisiaj skończyłem tą grę (7,5h) i uważam ją za świetną pozycję (ciekawe czy będzie część druga). Grafika jest miejscami bardzo uproszczona (modele samochodów) co może razić. Jednak pomimo tego klimatem ta gra nadrabia i to bardzo. Animacja postaci jest bardzo fajna (bohater może chodzić, a nie jak Max Payne tylko biega). System walki uproszczono (walka maczetą), ale nie jest to wada, bohater może grozić bronią palną, a następnie zepchnąć wroga w przepaść. Jak ktoś lubi klimat z filmu The Raod i platformówkę Prince of Persia to polecam!

17.05.2012 13:03
👎
odpowiedz
Patryk_79
4

Risen 2 to jedna z najsłabszych gier tego typu w jakie grałem. Obawiam się, że po rewelacyjnym The Elder Scrolls V - Skyrim żadna gra RPG nie zdoła już mnie zadowolić - no chyba, że Skyrim 2;)
W Risen 2 mamy: fatalna grafikę (u mnie wszystko na ultra), toporna animację postaci, prostackie zadania, mały obszar map, dziecinnie kolorowy klimat, itp... Prawdę mówiac nie rozumiem wysokiej oceny tej gry i tylu zachwytów nad nia (?) - wszystkim entuzjastom takich gier polecam o niebo lepszy Skyrim.

PS.1 Właśnie wczoraj odinstalowałem Risen'a 2 (po ponad 10 godzinach gry).
PS.2 Bardzo podobała mi się część pierwsza Risen'a, która nawet ukończyłem (ale wtedy nie było Skyrim).

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl