Filmik bardzo przydatny po zagraniu w bete i obejrzeniu tego filmiku zrezygnowałem z kupna tej gry . Gra wypadła bardzo słabo ale jest wielki plus nie kupując tej gry możemy zaoszczędzić kase na black ops a ta gra na 100 % wypadnie lepiej niz to cos .
W trakcie oglądania na myśl przychodzi tylko jedna gra CoD MW . Jesli Singiel jest tak krótki to gre warto kupic tylko ze wzgledu na multiplayer chociaż multiplayer tez nie zachwyca ale to tylko moje prywatne zdanie na temat multiplayera moze to wina przyzwyczajenia do CoD MW 2 lub wersji beta na której gralem i w której znajdowały sie 2 mapki i 2 tryby . Ogólnie gra może się podobać fanom tego typu gier (np. Ja ) ale krótki singiel moze odstraszac . Jeszcze mała prośba czy była by możliwość pokazania misji ze śmigłowcem z góry thx .