A na dupe kolegów też się patrzycie? Ja czasami w pracy jak ktoś kucnie to patrzę jakie nosi majtki/bokserki i jak często zmienia. A jak widać przy okazji rowa to już w ogóle bajka.
Powiem wam tak. Autorzy tych postow musza miec mentalnosc czytelnika "pudelka" czy "faktow", bo tak idiotycznych i oderwanych od rzeczywistosci watkow jakie tu przedstawiaja, dawno nie czytalem. I oni sie jeszcze tym jarają.
Prawica czy lewica, co to za roznica. Jedno i drugie to totalny syf. Mnie bardziej ciekawi jaki kierunek wybiora w stosunku do Rosji, bo to jest teraz najwazniejszy temat, a nie infantylne zacieszanie, z malo istotnych spraw, ze teraz LGBT czy gender dostanie po dupie.
Mozliwe, że mam dziwny gust, ale najbardziej podobal mi się występ Niemca, Islandii oraz Estonii.
a kiedy ludzie się połapali i cię wyśmiali to wracasz i zaczynasz rzucać epitetami
Ojojoj, ty chyba za bystry nie jestes. Chociaz mam nadzieje, ze tylko udajesz. Mam wrazenie, ze moja przekoloryzowana drwina zabolala ciebie bardziej niz mnie ten watek, ktory de facto juz troche czasu istnieje.
No wlasnie. Z racji tego, ze nie ma stabilnego podzialu na prawice i lewice, to uzywanie tych dwoch pojec w takim wypadku jest idiotyzmem. Bo ten temat wyglada tak jakby ktos zalozyl topic "prawica to stan umyslu" i wrzucal linki do Jablonowskiego, do sekt odprawiajacych egzorcyzmy czy jakis nazistowskich ugrupowan. Ale nikt tego nie robi, bo nie jest idiota w przeciwienstwie do paru osob tutaj.
No wlasnie paradoks polega na tym, ze oni nie skupiaja sie na zadnej lewicy. Ten watek nie dotyczy naszej polskiej "Lewicy" czy nawet amerykanskich demokratow. Sa watki na temat PiSu czy konfederacji. Sa to konretne tematy o konkretnych partiach oraz ich dzialaniach. Tutaj nazwali cos ogolnym pojeciem "lewicy", gdzie sami nie maja pojecia co oznacza ten termin, inni pukaja sie w glowe co za bzdury tutaj ludzie wrzucaja, nie wiedzac o co nawet chodzi.
Widzisz mabo. Nawet naczelny tego watku Persecutor przyznal mi racje, ze tutaj nie toczy sie zadna dyskusja. Ciekawe kiedy jego IQ zalapie, ze nie to chcial napisac.
oni dyskutuja
ty widziales jaki jest odzew w tym watku?
tu nie ma zadnej dyskusji. bo z idiotycznymi postami sie nie dyskutuje. Wiekszosc sama zauwazyla, ze ten temat to rak, watki wrzucane z odmetow internetu nie majace nic wspolnego z lewica. Same wstawki, bez kometarzy, bez glebszej refleksji, idiotyzmy, ktore nie maja nic wspolnego z naszym codziennym zyciem, a ty mi probujesz wowic o jakiejs dyskusji tutaj. Zastanow sie chlopie.
wrzucając największe brednie jakie da się znaleźć w odmętach...
Wiesz, ze wlasnie opisales content tego watku od poczatku jego powstania? Brawo!!
Roznica polega tylko na tym, ze wy nie udajecie i to jest najbardziej kompromitujace.
Opętany lewak, uleczony za sprawą mocy prawicowego egzorcysty.
https://www.youtube.com/watch?v=YR-Lr-6gpN8
Pewnie bedziesz w szoku, ale sam jestes lewakiem i sam siebie orasz w tym temacie. Zapewne nieswiadomie.
Palikot jest lewakiem, a Spiewak zaoral go bez pardonu jak kazdego lewaka.
Spiewak to bohater, ktory walczyl z lewacka dzika reprywatyzacja w Warszawie.
Program Palikota
-zaprzestanie nauczania religii w szkołach
-liberalizacja ustawy dotyczącej aborcji
-finansowanie z budżetu państwa metody in vitro
-wprowadzenie rejestrowanych związków partnerskich
-legalizacja tzw. miękkich narkotyków
-zmniejszenie wydatków na siły zbrojne do 1% PKB
-dostosowanie płacy do pracy
-parytety płci na listach wyborczych
to nie sa lewackie postulaty?
Nie. To jest film zrbiony po to, aby taki lewak jak ty mial bol.
Zamach na wolnosc, zamach na demokracje. Cenzura neomarksistowska ma sie dobrze.
Lewacka UE znow wprowadza bezsensowne zakazy ograniczajac swobode prowadzenia biznesu przedsiebiarcom
https://www.euractiv.pl/section/instytucje-ue/news/ue-unia-europejska-reach-tatuaze-salony/
Nie, kontrą jest zdrowy rozsądek, wiara nie ma tu nic do gadania, bo to że ktoś postępuje w niektórych aspektach życia jak wierzący, wcale nie oznacza że jest wierzącym. Dlatego te bzdury które wklejasz są tu nie niepotrzebne.
Nasza cywilizacja lacinska powstala na fundamentach Chrzescijanstwa, wiec bzdury to wygadujesz TY mlody czlowieku. Tu nie chodzi o wiare tylko o wartosci, glownie prawicowe opierajace sie na dekalogu.
Wasza lewacka mentalnosc calkowicie pomieszala wam glowie i zatraciliscie poczucie prawdy i moralnosci.
Ale czas pokaze. Polska sie zmenia. Konfederacja 10% poparcia. Dojdziemy do wladzy to inaczej bedziecie spiewac.
Ok widze zrobiliscie sobie tutaj wlasna piaskownice i bawicie sie w kocich odchodach. Niczym nie roznicie sie od ludzi z ktorych sie nasmiewacie. Ten sam sort. Zegnam.
Acha, czyli cenzura rodem z lewackich platform. Good work. Nie roznicie sie niczym od wspolczesnych marksistow.
A co jest niedorzecznego w linkach, ktore wrzucilem?
Odrzucajac prawicowe wartosci nieswiadomie sami stajecie sie lewakami.
Oczywiscie, ze znam wydzwiek tego tematu, wystarczy przeczytac tytul wątku. Wiekszosc moich linkow idealnie wpisuja sie w konwencje jaka jest wysmiewanie sie z lewicowych wartosci.
Czasem jest zabawnie, czasem z przestroga. Ale moral musi byc.
A najlepsza kontra do lewackich pomyslow sa wlasnie prokatolickie wartosci.
O liberalizacji obyczajowosci
https://pch24.pl/o-zmianie-obyczajowosci-i-nierozerwalnym-zwiazku-malzenskim/
"Lewacka sztuczna inteligencja poleciła 10-latce, by włożyła monetę do gniazdka"
https://pch24.pl/sztuczna-inteligencja-polecila-10-latce-by-wlozyla-monete-do-gniazdka/
Seks powinno uprawiac sie tylko w celu prokreacji. Ten kto czyni inaczej, sprzeciwia sie woli Bozej. Lewacka obyczajowosc wywrocila swiat calkowicie do gory nogami.
Zapewne i tak dostane niedlugo bana, bo lewacka poprawnosc i cenzura siega nawet tutaj.
Nie widze problemu. Dla mnie ta cala sytuacja wyglada przesmiewczo.
Ale problem widza natomiast tutaj:
https://pch24.pl/tomasz-wroblewski-swiat-wymiera-polska-skazala-sie-na-zaglade-trzeba-zrozumiec-ze-posiadanie-dzieci-jest-koniecznoscia/
Lewactwo podejmuje decyzję o poddaniu się zabiegowi wazektomii. Uznaje za głos w obronie praw reprodukcyjnych swoich partnerek.
https://pch24.pl/sterylizacja-jako-akt-milosci-kuriozalna-moda-wsrod-amerykanskich-mezczyzn/
"Jakiś nurt mniejszościowy wspierany przez radykalną lewicę chce wymazać chrześcijaństwo z tożsamości europejskiej "
https://pch24.pl/parlament-europejski-pozbawiony-szopki-bozonarodzeniowej-oficjalny-powod-pandemia/
System powinien funkcjonowac tak, abys mogl zarabiac godziwe pieniadze pracujac po 8 godzin dziennie oraz odnosic sukces zawodowy w przypadku zdolniejszych osob rowniez pracujac po 8 godzin. W przypadku wiekszej ilosci godzin, moze skutkowac negatywnie na kondycje psychiczna czy fizyczna czlowieka. Rowniez relacje rodzinne moga ulec pogorszeniu.
Nasmiewanie sie z uposledzonych dzieci jest czyms podlym. Powinienes sie wstydzic wrzucajac taki material.
Waldemar Krysiak :DD
Przeciez to typowy lewak tylko mu T nie pasuje w tym calym srodowisku LGBT. Jakby tak usunac wszystkie postulaty transeksualistow to pan Waldemar dzialalby ramie w ramie ze Staszewskim.
To nie jest " demokracja w esencji" tylko "demokracja manipulowana".
Wystarczy spojrzec jak sa sformuowane pytania w tym referendum, latwo mozna wywnioskowac, ze duzo nie maja wspolnego z uchwalona ustawa.
Na Wegrzech referendum odnosnie LGBT w szkolach :D
Pewnie przeglosuja zakaz. Mlodym nie bedzie sie chcialo pojsc. Zaglosuja stare dewotki, oraz zgorzkniali faceci zblizajacy sie do wieku sredniego, ktorym wszystko przeszkadza i wszystkich nienawidza.
Wiecie jaka jest miedzy wami roznica? Wy ZAWSZE uogolniacie nazywajac wszystko w około "lewica", wystarczy, ze Kapela piernie i smichy chichy "LEWICA", "LEWICA", natomiast druga strona przy idiotycznych wypowiedziach Brauna czy Korwina, przewaznie zaznacza, ze sa to glupie wypowiedzi Brauna czy Korwina lub konfederacji, a nie ogolnie prawicy czy konserwatystow.
Lewacy zawsze mieli dusze artysty, tak wiec nie dziwi fakt malowania po budynkach oraz otoczenia.
Ale kto plodzi takie sliczne niebieskookie blond niewiasty? Gruby Janusz z wasem czy lysy Sebix bez zebow?
PO bylo dosyc konserwatywne za swoich rzadow. Teraz zmienili narracje na bardziej liberalna, bo zdali sobie sprawe, ze konserwatywny elektorat juz do nich nie wroci to trzeba zabrac troche procent lewicy. Dla mnie to sa farbowane lisy tak samo jak SLD, ktore klekalo przed klerem.
Jak ja nie lubie tych dwoch pojec "lewica" oraz "prawica". Od razu kojarzone sa ze skrajnosciami, a w przypadku PiSu czy PO mamy problem do ktorej strony te partie przypisac.
Chyba Amerykanie maja najbardziej przejrzysty i najlepszy podzial na Demokratow i Republikanow.
Dlugo dlugo nic... > Holownia > Trzaskowski > Kukiz/PSL > PiS > PO > Razem > SLD/Wiosna > Konfederacja
Przydalaby sie im terapia konwersyjna w kierunku pro-choice, albo idac tokiem Brauna wiezienie za publiczna afirmacje ich gorszacych pogladow.
Tlaocet, podales ciezki przyklad zwazywszy, ze wiekszosc rodzicow adopcyjnych wolalaby zdrowe dziecko. Moze i faktycznie lepiej jakby dziecko mialo dwoch rodzicow homo niz w ogole. Aczkolwiek jezeli juz mialoby sie wprowadzic prawo pozwalajace homoseksualistom adoptowac dzieci, to w pierwszej kolejnosci rozpatrywane powinny byc pary hetero.
O ile jestem mega tolerancyjny, to adopcja dzieci przez homo jest juz przesadzonym przywilejem. W pierwszej kolejnosci powinno sie szukac rodzicow roznych plci dla dziecka.
I tak wszyscy pojdziemy do piekla. Za masturbacje, seks przedmalzenski i antykoncepcje.
Bedziecie w jednym kotle z homoseksualistami.
A ja jesten madry i inteligentny. Do jakiej plci naleze?
To jest chyba jedno z nielicznych forum na ktorym jestem, gdzie sa ludzie trzezwo myslacy i zdaja sobie sprawe jakim niebezpiecznym tworem jest konfederacja. Na innych forach panuje jakas dziwna moda na konfederacje i pewne zaslepienie skrajnymi ideami jakie prezentuja.
Tak, wchodzimy w ere grzecznych, ladnych chlopcow, co dla napakowanego lysego macho moze wywolac pewien szok i atak paniki z racji tego, ze nie wpisuje sie w ten nowy nurt spoleczny.
Jakby bylo mnie stac to sam bym chodzil w ubraniach za klka tys, gdyby mi sie taki ciuch spodobal.
Albo odsloniete kostki. Praeciez to tak kusi, ze wzroku nie mozna odwrocic. Dziewczyny za krotkie spodnice a chlopcy rurki albo gole kostki. Jak zyc.
Spokojnie ninja nie jestes sam.
Dlaczego 25 letni facet oglada sie za 16letnimi chlopcami w rurkach?
Mi sie wyborcy konfederacji kojarza z aspolecznymi osobami, pozbawionymi jakiejkolwiek empatii, skrajnie egoistyczne jednostki. Bez urazy.
O IQ sie nie wypowiem, bo jest duzy rozrzut.
Spokojnie ludzie. Za 3 lata bedzie mniej emerytow, nowe pokolenie lewaczkow dostana prawo glosowania i PiS juz nie bedzie rzadzil.
"gardzę ateizmem."
"uważam niebinarnych i innych tęczowych za chorych na głowę i uznaję za normalną jedną orientację"
"nie lubię większości muzułmanów, głównie sunnickich"
to sa twoje prywatne odczucia, ktore nie powinny miec zwiazku z polityka, ani to czy jestes prawicowy czy lewicowy
mnie np. homoseksualizm obrzydza, ale jestem za mazenstwami, adopcja i seksedukacja.
To znaczy, ze w tym kontekscie jestem prawicowy czy lewicowy? Oczywiscie, ze lewicowy
A moze zrobimy z Krasnika chronione terytorium, nieskazone jeszcze postepem cywilizacji niczym dzikie brazylijskie plemiona z buszu rzucajace dzidami w latajace samoloty.
Spokojnie. Jestesmy na dobrej drodze do pozbycia sie poPRLwskiej mentalnosci. Nie od razu Rzym zbudowano, tak i w Krasniku minie epoka redniowiecza. Poki co przezywaja szok kulturowy, ale to minie.
Nie spodziewalem sie takiego zaorania Ziemkiewicza i oszolomow z konfy. Tez kiedys bylem Korwinista, ale na szczescie z tego sie wyrasta.
Francuski film. Jakos mnie to nie dziwi jako, ze ten kraj zapoczatkowal rewolucje seksualna w Europie. Juz w latach 60 tworzyli kontrowersyjne filmy na temat homoseksualizmu czy "dobrej" pedofilii.
Niech wszyscy aktorzy zadeklaruja, ze sa biseksualni i problem z glowy.
Polska kiedys byla tolerancyjna. Ale II wojna swiatowa i komuna wszystko zmienila.
Powinnismy niczym Korea polnocna odizolowac sie od zgnilego zachodu. Zakazac HBO i netflixa. Nie beda nam demoralizowac dzieci.
Wyjsc z Unii, zamknac granice. Innego rozwiazania nie widze.
To nie jest ideologia LGBT, tylko anarchisci, wykorzystujacy teczowa flage.
To tak jak lyse kibole, krzyczace "Bog, honor, ojczyzna" gdzie nie maja z zadnym haslem nic wspolnego.
Przeciez na youtubie jest bardzo duzo konserwatywnych kanalow i materialow, wiec nikt, nikogo tam nie banuje.
Jeszcze jedno odnosnie swobody tworzenia filmow. Z jednej strony chcecie filmow powielajace stereotypy, nasmiewajace sie z odemiennosci, czy przedstawiania ich w zlym swietle jako swoboda tworcza i wolnosc slowa.
Jakis czas temu powstal czeski film "Malowany ptak" szkalujacy polski narod, przedstawiajacy nas w zlym swietle, zawierajacy klamstwa i pelen stereotypow. Czy tez tak silnie bedziecie bronic wolnosci tworczej czy jednak stanelibyscie w obronie naszych wartosci i krytykowalibyscie filmy w takich formatach, ktore uderzaja w nas Polakow?
Dlatego ja rozumiem dlaczego lewicowe srodowiska stoja w obronie czarnych, czy gejow, ktorzy przez lata byli szydzeni i wysmiewani, co zostalo gleboko w mentalnosci duzej czesci spoleczenstwa.
Bardziej spodziewalem sie przekazu, ze ludzie o konserwatywnych pogladach masowo traca prace na facebooku, a ty podajesz jakies skrajne pojedyncze przypadki, ktore sie zdarzaja wszedzie. Oczywiscie, zwolnienie, w moim odczuciu, bylo przesadzone. Ale robienie z tego ideologii i wyolbrzymianie problemu jakby dzialo sie to na masowa skale, jakoby ludzie o konserwatywnych pogladach, byli przesladowani i uciskani (tak odczulem twoj przekaz i nieraz sluszalem to od innnych), jest troche przesadzone.
Sorry, ale te zwolnienia, to troche brzmi jak urban story, z jakis teorii spiskowych. Jedyne z czym moge sie zgodzic i rozumiem, ze pewnemu srodowisku sie to nie podoba, to premiowanie tych "poprawno politycznych" produkcji, ale to wcale nie ma wplywu na swobode ekspresji, bo prawdziwy tworca zawsze powienien podarzac w produkcji dziela tak jak mu serce podpowiada, a nie tak jak oczekuje od niego srodowiskofilmowe i masowy odbiorca.
Dlatego ja zawsze docenialem starsze filmy, mocno awangardowe, uciekajace od katolickiej poprawnosci. Chociaz te religijno-filozoficzne tez sa dobre.
Dopoki nie ma zadnego prawa zakazujacego pokazywania kobiet, murzynow czy osob homoseksualnych w okreslony sposob w kinematografii, to nie ma mowy o zadnym ograniczaniu wolnosci slowa. To ze sa pewne srodowiska, ktorym nie podoba sie nasmiewanie z pewnych odmiennosci, jest czyms naturalnym, tak jak naturalne jest to, ze pewnej grupce osob, nie podoba sie przedstawianie w nad reprezentacyjnej liczbie murzynow, kobiet superbohaterow czy osob homsoeksualnych.
Dalej powstaja filmy "rozne". Ale wpolczesna kinematografia, dostosowuje sie glownie do widzow, a ze popyt glownie na zachodzie jest wlasnie na tematy lewicowe, seksualnosc nowego pokolenia ulegla pewnemu przeobrazeniu, dlatego tez mamy takie kino jakie mamy.
Ja sam narzekalem na wspolczesne kino, ktore calkowicie nie lezy w moim upodobaniu. Ale stwierdzilem, ze jestem jeszcze mlody, a zachowuje sie jak stary dziadek, ktory nie rozumie dlaczego mlodziez slucha rock and rolla, a nie Franka Sinatry. Trzeba sie pogodzic z obecnym trendem, a samemu szukac kina, ktore trafi w nasz gust. A tego powstalu na orzestrzeni lat multum.
Ok, zostawmy juz polityke. Fakt, ze komus nie przeszkadza pokazywanie LGBT w filmach, nie oznacza, ze od razu jest wyborca Lewicy czy PO.
Nawet na wpsomniana konfederacje nie glosuja tylko zatwardziali konserwatysci, ale glownie osoby o pogladach wolnorynkowych.
Z tego co wiem to lewica miala dwa razy wiecej glosow w wyborach parlamentarnych niz konfederacja i jezeli chodzi o mlodych ludzi, to tez bylo ich wiecej.
Sa jeszcze prowadzone symulacje wyborow w podstawowkach oraz liceach i z tego co pamietam w wiekszosc szkol wygrywala partia Wiosna.
Ale tu nie chodzi o polityke, bo duzo osob w tym ja, o ile nie przeszkadza mi ta "polityczna poprawnosc", to w zyciu nie zaglosowalbym na lewice czy wiosne.
Po marszach rownosci widac, kto w nich uczestniczy, zwykle sa to osoby pomiedzy 16-22 rokiem zycia. Ale tu nie chodzi o lewicowych politycznych aktywistach, a o tolerancji i zrozumieniu problemu. O pewien trend podyktowany z zachodu, ktory jest tam calkowicie normalny i nikomu nie przeszkadza, a u nas dopiero jest wdrazany poprzez media i wywoluje to pewien szok oraz opor.
Nowe pokolenie mam na mysli urodzone po 2000 roku. Roczniki 80 i 90 dorastali w realiach gdzie, murzyn kojarzony byl glownie z polem bawelny, kobieta w kuchni przy garach, a homoseksualisci istnieli tylko w dowcipach.
Kiedys kontrowersyjne bylo pokazywanie kolana przez kobiete czy sceny pocalunkow na ekranie co bylo nawet cenzurowane!!, dzis kontrowersyjne jest nasmiewanie sie z mniejszosci etniczych, seksualnych czy z chorych ludzi.
Czasy sie zmieniaja, mentalnosc spoleczenstwa tez. Widac roznice w pokoleniach, bo mlodziez, nowe trendy objawiajace sie w tolerancji rozumieja, starsze roczniki juz nie bardzo. Ciezko im sie odnalezc we wspolczesnym swiecie,ich realiach oraz normach.
Dokładnie. Taki shit w postaci filmów, jaki prezentuje nam od jakiegos czasu hollywood, nie zasluguje nawet na zlota kaczke.
Tropico 1 tez było bardziej ubogie, a grało sie wyśmienicie nawet lepiej niz 4 czesc.