@PJanek
Przynajmniej nie będę musiał płytami żonglować.
Co ma piernik do wiatraka..
Taki Batman:AA wymaga zarówno połączenia z internetem, jak i płytki w napędzie.
To naprawde taki problem wydawac CDA w dwoch wersjach - samo pismo / pismo + plyty + gadzety + inny, calkowicie mi zbedny szit? Co prawda w wersji bez plytek nazwa czasopisma bedzie troche bez sensu, ale bez przesady. Wiele czasopism jest wydawanych w dwoch wersjach, wiec w przypadku CDA tez jest to raczej wykonalne. Dlaczego zatem tak uparcie bronicie sie przed niemala grupa potencjalnych czytelnikow?
Vampyre Story nie można kupić nigdzie, ani w Empikach, ani w Saturnach, ani w MM. A premiera teoretycznie była w zeszły piątek.
Jak ktoś kiedyś słusznie powiedział - koniec świata nastąpi wtedy, gdy Cenega dotrzyma daty premiery.
Pytanko, udało się komuś tę grę już kupić? Premiera była niby wczoraj, ale w Saturnie, MM i Empiku ani śladu A Vampyre Story.
naprawde jestem pod wrazeniem tego, jak bardzo ludzie sa glupi. tylko sie cieszyc, ze gra jest w sklepach juz 1-2 dni przed premiera, ale oficjalna data premiery zostala utrzymana - 18 wrzesnia. dla mnie to oczywiste, ze retaila przed 18tym odpalic sie nie da, ale jakies chore podniecenie zdaje sie otepiac niektorych.
Microids ma chyba jakies problemy ostatnio wiec moze byc ciezko z kontynuacja
Witam, mam problem. Jest sobie bardzo prosty program:
#include<iostream.h>main()‹cout << "pozdro";›
Moim zadaniem jest napisanie go w srodowisku BCB6 z wykorzystaniem tylko i wylacznie conio.h. Nie mam pojecia jak wypisac tekst na ekranie uzywajac tylko conio. Moglby ktos pomoc? Z gory dzieki.