Żadna strata. W większości współczesnych gier multi jest tak potrzebny jak kampania dla pojedynczego gracza w Battlefieldzie 3.
Przez O2 oraz WP również nie działa rejestracja mailowa. Może mówicie prawdę (w co wątpię znając podejście PRowe CD Projektu tj zamykanie i nagłe ponowne otwieranie GOG-a, niby uśmiercanie Extra Klasyki) ale jakoś dziwi mnie fakt, że na dzień dobry można się zalogować z Fakebooka i Google Plusa a maila nie da się. Poczekam aż mi łaskawie pozwolicie kupić Deponię używając wyłącznie maila. Start mają rozczarowujący.