orlano

orlano ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

09.05.2013 09:07
odpowiedz
orlano
2

Żadna strata. W większości współczesnych gier multi jest tak potrzebny jak kampania dla pojedynczego gracza w Battlefieldzie 3.

11.10.2012 22:21
odpowiedz
orlano
2

Przez O2 oraz WP również nie działa rejestracja mailowa. Może mówicie prawdę (w co wątpię znając podejście PRowe CD Projektu tj zamykanie i nagłe ponowne otwieranie GOG-a, niby uśmiercanie Extra Klasyki) ale jakoś dziwi mnie fakt, że na dzień dobry można się zalogować z Fakebooka i Google Plusa a maila nie da się. Poczekam aż mi łaskawie pozwolicie kupić Deponię używając wyłącznie maila. Start mają rozczarowujący.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl