Niteip

Niteip ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

07.01.2016 23:06
odpowiedz
Niteip
1

na tym chce wbić diament ablo mastera w lolu, przejść wiedźmina z dodatkami i nabić w CS przynajmniej orzełka a z acer aspira 5733 jest ciężko ponieważ 30 klatek na jakiejkolwiek grze to cud a cs'a nawet nie uciagnie, ten lapek jest na dzieciństwo, za 2 lata bedzie na studia :D

07.01.2016 22:59
odpowiedz
Niteip
1

ale najlepiej by było żeby zrobiły to na maksymalnych :3

07.01.2016 22:57
odpowiedz
Niteip
1

a poza tym za 2-3 lata to ja będę miał osiemnastke i nowy lapek :v a nie gram w za dużo gier głównie interesuje mnie utrzymanie wiedźmina i wspaniałe utrzymanie lola. crysis bedzie easy jak wiedźmina utrzyma. na niczym więcej mi nie zależy ;)

07.01.2016 22:49
odpowiedz
Niteip
1

rozmyślałem nad lenovo z51-70 i na przykład lenovo y50-70. a stacionarnego po prostu nie chce

07.01.2016 22:31
odpowiedz
Niteip
1

cofnie cie do misji przed ratunkiem ciri i bedziesz mógł robić prawie wszystko czegoe nie zrobiłeś wcześniej. niektóre questy np. związane z ciri będą zablokowane

07.01.2016 22:20
odpowiedz
Niteip
1

Witam czy mógłby mi ktoś polecić najlepszego laptopa w stosunku do ceny który da rade utrzymać mi produkcje na poziomie wiedźmina. Pieniądze jakimi dysponuje to 3000zł do 3500zł. Świetnie by było gdyby laptop był wyposażony w podświetlaną klawiaturę. W świecie laptopów gamingowych jestem całkowice nowy więc licze na dobre porady ;) z góry dziękuję i pozdrawiam.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl