Nickolaj

Nickolaj ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

03.12.2015 23:42
odpowiedz
Nickolaj
1

Temat do zamknięcia/usunięcia.
Pomogło wyłączenie programu MSI.

Obudowa: SilentiumPC Gladius M45W Pure Black (SPC129) 3 wentylatory
Chłodzenie: CPU SilentiumPC Grandis XE1236 (SPC099)

Nie wiem czy temp. 60* do 70* po 5 min gry są ok.

03.12.2015 21:18
odpowiedz
Nickolaj
1

Nie bardzo wiem jak się tym obsługiwać ale przy podstawowych opcjach core #0 osiągnął 56*
Po włączeniu BF3 przy odpalonych okienkach kartach itd.
core#0 = 27*
core#1= 28*
i kolejno 30 i 30

Użyłem core temp i polecanego przez kolegę wyżej Prima

Nie wiem czy to ważne ale częstotliwość skacze średnio z 300 na 700 mhz co 3 sek.
Obciążenia rozchodzą się z tego co widzę mniej więcej równomiernie i podczas uruchomienia BF podobnie skaczą w dół i w górę.

Zauważyłem że po zminimalizowaniu ekranu do paska zadań wszystko cichnie po powrocie do okienka znów się zaczyna cały cyrk.

03.12.2015 20:27
odpowiedz
Nickolaj
1

Witam.
Ostatnio złożyłem sobie PC

CPU: i7 6700K
płyta główna Z170 MSI gaming M3
16 GB ram
no i chwilowo grafika GTX 560

system: win7

Nie mam specjalnie czasu na granie ponieważ używam go głównie do tworzenia projektów, ale
postanowiłem go sobie przetestować na BF 3.

Chodzi gorzej niż na starym PC...
Za równo na singl-u jak i multi, ba nawet w menu przycina i to mnie zastanawia...
Rozdzielczości i ustawienia na średnie oraz minimalne nie pomagają.
Co 2-3 sekundy słychać z komputera dźwięki. Z tego co widziałem w menadżerze równo z tym dźwiękiem skacze zużycie procesora ( 6-20 % )
Ram jest stabilny.

Sterowniki do karty uaktualnione, dx 11 też.

Jest ktoś w stanie mi pomóc ?
Kompletnie nie wiem o co chodzi...

Gra oczywiście oryginał.

Najbardziej mnie zastanawia identyczne przycinanie w menu...
Nie wiem czy to ma znaczenie ale podczas wczytywania (wczytuje błyskawicznie) nic się nie dzieje, cisza i spokój ale po powrocie do menu albo rozpoczęciu gry zaczyna przycinać.

Nic innego na chwile obecną mi się nie przytrafiło.
Żadnej innej gry tez nie testowałem chociaż i tak nie mam w posiadaniu bardziej wymagającej.
Wszystkie programy jakie dotychczas odpalałem chodzą prawidłowo.

Wykonałem reinstalacje, tym razem pobrałem zawartość przez origin wcześniej poszło z płyty.
Problem powrócił.
Razem z dziwnym dźwiękiem skacze częstotliwość pracy CPU z 70% na 30% co 3 sekundy i zużycie CPU z 20% na 7%.

Co może być nie tak ?

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl