NBartek

NBartek ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

31.01.2007 08:20
👍
odpowiedz
NBartek
1

Nanivia – Możesz mi jeszcze pomóc z klockiem mocy w rozdziale 6 , epizodu IV ? Gdzie jest ta wnęka o której pisałaś(łeś?) ? Postacie z I-III już mam kupione (kosztują 250,000). Jak masz zablokowane to spróbuj zainstalować the video game na tym samym dysku co the original trilogy . Nie wiem czy to coś da ale ja tak mam . Dzięki za pomoc z kanistrami.

26.01.2007 10:22
😒
odpowiedz
NBartek
1

Mam dwa problemy . W rozdziale 1 , IV epizodu . Rozwalam dwóch szturmowców , którzy atakują żołnierza Rebelii , tam gdzie on ciągnie za dźwignię i umożliwia przejście nad przepaścią . Tam jest taka platforma , co jak na nią wejdę to się podwyższy. Wchodzę na nią i podskakuję ,a wykrywacz mini zestawów pokazuje , że kanister jest tu i nie wiem co zrobić , żeby się pojawił . Drugi problem jest w rozdziale 5 , IV epizodu . Dwaj szturmowcy myją okno (czy coś takiego) . Wykrywacz mini zestawów pokazuje , że kanister jest tu i nie wiem co zrobić , żeby się pojawił . Proszę o podpowiedzi.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl