Witam mam problem ponieważ nie wiem jak sprawdzić zużycie dysku. System to Windows 7.
Z góry dzięki.
Witam mam problem z wyborem zasilacza. Prosze podawac propozycje. Z góry dzięki.
Mój sprzęt
Procesor AMD FX-4300 95W
Karta graficzna MSI Radeon r7 250 2gb GDDR3
Pamięć ram GOODRAM DDR3 PLAY 8GB/1600
płyta główna ASUS M5A78L-M
Witam otóż mam problem z wyborem podkładki pod myszkę do 20zł. Najlepiej jakby była duża. Proszę podawac propozycje. Z góry dzięki.
Karty graficznej nie wymieniam zostaje mi ze starego zestawu. Rzeczy które wymieniam to płyta głowna procek i ram a reszta ze starego zestawu.
Witam otóz w najbliższym czasie bede wymieniał podzespoły. Mam pytanie czy mój zasilacz da rade czy bede musiał go wymienic.
Mój sprzet(prawdopodobnie bedzie wygladał tak):
Procesor AMD FX-4300 95W
Karta graficzna MSI Radeon r7 250 2gb GDDR3
Pamięć ram GOODRAM DDR3 PLAY 8GB/1600
płyta główna ASUS M5A78L-M
Zasilacz be quiet! System Power 7 400W
Zmieniło mi walute w sklepie ale w prawym górnym rogu pod nazwa mam dalej ruble :/
Mam do wyboru federacja rosyjska i polska ale nawet jak wybiorę polske to i tak mam ruble
Witam otóż mam problem zrobiłem sobie przerwę od steam (konto było zakładane przeze mnie nie kupowane) pewnego dnia wchodze na steam i mam ustawiona walutę na rosyjskie ruble. Jak zmienić walute na euro?
Mam mozliwosc wyboru Polska ale nawet jak ustawie polska i wejde w rynek wszystkie ceny są w py6
Ciągle zmienia mi region sklepy na federacja rosyjska (py6.) nawet jak zmieniam na Polska to i tak sie przestawia.