Na końcu filmiku jest "Koming Soon", a nie ma być "Coming Soon"?
Gra slow, zamierzone
Hmmm, hmmm... Przeszedłem demko i mimo iz nie jestem dzieckiem:) spodobało mi się. A to głownie za sprawą tego, że mozna pokierowac tu najważniejszymi postaciami z "dzieł"( no wiem komiks to jest:D) Marvela. Tylko żal że nie zrobili jakiejs poważniejszej gry o tej tematyce, ech
Zrobili, Marvel Ultimate Alliance
adus13 - podchodzisz do niej postacia, przyciskasz przyciskm odpowiedzialny za podnoszenie przedmiotow i przesowasz
MariuszCT ----> musisz wrzucac potwory do lawy, robisz to przyciskiem odpowiedzialnym za podnoszenie przedmiotow
Qujon -----> komentarz do gry w serwisie to automatycznie wpis do watku na forum, komentowal gre to i watek podbil.
Ciekaw jestem jak będzie wyglądał ten nowy system czarów
hmm, wydaje mi sie, że różdzki nie trzyma się dwoma recoma
Bo sie nogoma trzyma, a na recoch sie stoi
ha ha swietna gra i do tego z yayem :)
nie dziwi mnie oceena GOL-a
a u mnie ma 9+/10
a wy co o niej myslicie
Soulcatcher --------------> sorry jestem dyslektykiem, mam 1 z polskieggo i koledzy sie ze mnie smieją
a gra ta mi sie nie podoba i tylko opisuje moje uczucia do niej. J np. lubie "Syberie a inni nie i tez moga napisac za to durna gra .
i przepraszam wujka Soula za moja odpowiedz :)
a ja pamietam taka gre na pegazusa z japoncami (takimi jak w GOAL 3) ktorzy nawalali sie palami, kolami, lancuchami
to bylo swietytne. Teraz takich gier nie robią ;)
Battlefield 1942------->swietna gra, ostatnio z kumplem zaczolem grac przez siec loklną, ale w UT 2003 gra sie lepiej (to tylko moja opinia)
Syberia--------->moj typ jak najbardziej pochwalam
AW--------->nie gralem ale z opowiadan kolegow slyszalem ze cos system walki szwankuje
Ja kupie pierwszy numer z ciekawosci
a do Smugglera haslo znanego polityka "nie dajmy sie, trzymajmy sie !!!"