Czytam i nie wierzę.
Jeśli gościu (vito74m) masz na prawdę 41 lat, to.... no... szkoda mi Cię:)
- masakryczne błędy ortograficzne, stylistyczne i brak składni w wielu wypowiedziach
- tona kompleksów + megalomania + narcyzm
- wulgaryzm, brak szacunku do innych, brak kultury osobistej
- ...
Co sugeruje, że za pewne jesteś prawiczkiem, jedynakiem, mieszkającym z matką (utrzymującą 41-letnie dziecko), bez przyjaciół (jedynych masz tutaj - i karmisz swe ego próżnymi kłótniami). Pewnie siedzisz teraz w ciemnym pokoju, w poplamionych gaciach i koszulce na ramiączkach, wysmarowany "masłem orzechowym" i trzepiesz kapucyna po każdym komentarzu skierowanym w Twoją stronę (tak to jest ta chwila;).
Świadczyć o tym może choćby ilość czasu spędzana na tym forum + czas poświęcony na gry + czas poświęcony na modowanie/poprawianie/abalizowanie gier (czym nieustannie próbujesz się chwalisz, chociaż każdy ma to w d.) - żaden 41 latek nie mógłby sobie na to pozwolić, z prostej przyczyny braku czasu.
Pozostałym użytkownikom powiem przekornie, prowokujcie go dalej, niech sobie chłopak pisze bo inaczej straci sens życia i ostatnich znajomych (gorzej będziecie go mieli na sumieniu;). Nie bierzcie sobie tylko tych wypowiedzi do siebie, tylko potraktujcie jako niskiej jakości żarcik , folklor, spam itp. Miłej nocki