Ja uwielbiam Family Guy :) To poczucie humoru to dla mnie cała esencja śmieszności i dowcipu. :D
Najlepszy na Kinecta byłby Assassin's Creed Brotherhood. Można by było wspinać się po meblach w domu :)
Momentami widać inspiracje Call of Juareaz :) Ale gra zapowiada się na mocnego średniaka więcej bym nie oczekiwał
Mnie osobiście najbardziej ciekawi Wiedźmin 2 dlatego, że jastem fanem jedynki. Mam nadzieje że bolaczączki jedynki zostaną naprawione i dostaniemy do rąk solidną produkcje : najlepsza gra RPG roku 2010 ???? Bardzo prawdopodobne . Mass Efect choc nie przyciągną mnie do komputera na długie godziny, to koło dwójki nie podejde z uprzedzeniami i mam nadzieje że gra bedzie bardzo dobra. Natomiast Stalker jest grą poprostu słabą (to moja opinia) i akórat ten tytuł nie zagości na mojej pułce.
Ciężko powiedzieć co producenci Call of Duty chcieli osiągnąć tym filmikiem. Czy to tylko akcja promocyjna mająca podnieść zainteresowanie nad grą czy akt pokazania nadmiernej brutalnosci. Co prawda gra jest od 18 lat, ale coś takiego ciężko określić rozrywką jaką mają nam zapewniać gry. Jak dla mnie to troche przegieli, ale nie mnie osądzać poczeka się do premiery to sprawa się roztrzygnie.
od 2003 roku fifa z roku na rok coraz bardziej się pogarsza, te gramy tylko uświęciło mnie w tym przekonaniu. A te niby "nowości" w Fifie były zastosowane już kilka lat temu w PESie . Nie mam pojęcia czym są zaślepieni fani fify ale współczuje wam. PES the best !!!!!!!!!!!!
Najlepsza gra w jaką grałem, co prawda krótka ale ma wspaniały multiplayer w którego non stop gram. Nie mogę doczekać sie piątki, mam nadzieje, że dorówna czwórce.