Siema : ) Mam mały problem....zainstalowałem i wszystko śmiga aż miło tylko jest problem z językiem bo jak wchodze w opcje w grze i chce pobrać polski język to niby sie pobiera ale nie mozna go potem zaznaczyć by działał. W okienku jedynie pojawia sie English i tyle. Możecie jakos pomoc ?