Brak języka polskiego omijać aż się nauczą że płacimy to ma być nasz język.
(fghjtjt pecet to przeżytek)
Pytanie to na czym te gry są według ciebie pisane na konsoli :-).Gdyby nie komputery stacjonarne nie było by na czym pisać gier a ta wspaniała konsola by nie istniała wraz z tą stroną a ty byś nie pisał bzdur.Mam PC i PS4 , na pececie nie ma tylko tych gier które Sony trzyma tylko i wyłącznie na konsole tak po za tym wszystko jest.Dobrze wypasiony PC nie ustępuje konsoli.Za grę online na PC nie trzeba płacić jak na konsoli.Podsumowując konsola czy PC mają zalety i wady ale są potrzebne światu bez wątpienia tak samo.
Tak właśnie należy robić nie ma polskiego języka to nie kupować.Nie kto inny jak my gracze musimy nauczyć ich szacunku do nas konsumentów i naszego języka.
Skoro był świetny klimat mafii włoskiej to po co było to zmieniać klepać kolejne części ale gdyby nie ciągły nacisk graczy na zmiany w rozgrywce itd.Dopiero teraz obudzili się że Mafia 1 i 2 miała klimat a trójka nie ma,zawsze jet tak samo jak jest coś dobrego to trzeba wymusić na producentach zmiany no i mamy dzieło.Jedyne co zrobię to zapomnę o poprzednich częściach i zagram jak by to była nowa gra.Bo jak zaczniecie porównywać do poprzednich części mafii to wam się trójka nie spodoba.
Jako kupujący mamy przede wszystkim siebie szanować jak gra nie ma języka PL to nie kupować.Nie kto inny jak my gracze musimy ich nauczyć że jak chcą w Polsce sprzedawać gry to nasz język w grze musi być obowiązkowa.Ale żeby tak się stało to trzeba solidarnie nie kupować gier które nie mają wersji językowej PL!!!
W Mafię 1 grałem 16 razy super klimat, wspaniała muzyka lat trzydziestych do tego wiele aut z tamtych lat .Mafia 2 klimat trzyma na poziomie i przeszłe grę 9 razy.Do kolejnej części Mafia 3 najlepiej podejść jak do nowej gry zapominając o poprzednich częściach , nie porównywać z 1 i 2 tylko zagrać a na pewno się spodoba.
Błąd w tym że za pierwszym razem gostka załatwiłem z kuszy i spad,za drugim razem szczury obezwładniły gostka podszedłem i mieczem utłukłem.
A może ktoś wie co zrobić,jestem na latarni ( stalowy kolos) mam uratować Emily.Utłukłem gostka Emily usiadła i nie reaguje,biegam po latarni i nie wiem co mam dalej zrobić