No właśnie. Cena wcale nie jest dostosowana do polskiego rynku. Gdyby tak było powinna być bliższa 5zł, a nie 15zł.
Nie znam nikogo kto instalował jakieś programy z menu start do win 8.1
Przecież standardowe menu w win 8.1 jest spoko. Kwestia kilku dni przyzwyczajenia. Mówię to jako stary fan winXP. Nie rozumiem dlaczego ludzie używają jeszcze "siódemki". 8.1 jest szybszy, włącza się o wiele szybciej (na dobrym ssd jak telewizor), jest po prostu lepszy. Design 10 mnie specjalnie nie interesuje. Jeśli wydajność poprawi się chociaż o tyle co między 7, a 8.1 to będzie dobrze. Czego chcieć więcej?
Ciekawe czy ktoś uruchomił tę grę na takim sprzęcie jak podany tutaj.
Na core2quad 3,2GHz, 5GB Ram i Radeon HD 6950 2GB niegrywalne w najniższych ustawieniach.
Może w 800x600 można by się pomęczyć, ale w mieście i tak widoczne spowolnienia.
Jak mają się wymagania sprzętowe AC4 do AC3?
Mam core2quad cztery rdzenie podkręcony do 3,2GHz, 5GB Ram, Radeona HD 6950 2Gb.
Ostatnio przeszedłem nowego Dragon Age w ustawieniach średnio wysokich. Bez żadnej ścinki, a wyglądał naprawdę ładnie w 1080p.
Dla porównania AC3 w najniższych ustawieniach niegrywalny (klatkuje w mieście) w najniższych ustawieniach nawet w 800x600, a to przecież gra z 2012 roku i wygląda dużo gorzej niż Dragon Age Inkwizycja.
Nie wiem, czy warto inwestować w AC4, bo trójkę odpuściłem po dwudziestu minutach grania.