Luk4nio

Luk4nio ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

20.07.2020 14:03
odpowiedz
Luk4nio
1

znajomy18 Może z kilkuletnim opóźnieniem, ale chciałem się ustosunkować do Pana opinii, gdyż dopiero teraz przypadkiem ją znalazłem. Co do podanych przez Pana informacji, niestety nie mogę się z nimi zgodzić. Jako Metrohouse przykładamy ogromną uwagę do sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, zanim zaczniemy ją oferować swoim Klientom. W przypadku tej konkretnej działki, dokładnie zapoznałem się osobiście z dokumentacją i oczywiście działka była "odrębna" co jak rozumiem miał Pan na myśli, że jest w pełnym posiadaniu właściciela a stało się to w wyniku spadku. Dodatkowo nie była zabudowana budynkiem innego właściciela, a tylko przylegała do granicy.

Rozumiem, że Pana opinia była podyktowana tym, że jako właściciel lub osoba z otoczenia właściciela budynku mieszkalnego, który przylegał do granicy działki, nie było Panu/Państwu na rękę, żeby inna osoba zakupiła tą działkę i postawiła budynek przed Państwa balkonem. Dlatego jako profesjonalny pośrednik, wyłączając emocje doprowadziłem do sytuacji, w której to Pan/Państwo zakupili tą działkę od właściciela z którym był Pan/Państwo skłócony.

Jednocześnie chciałem zaznaczyć, że jest mi przykro, że taka opinia się tu ukazała, gdyż jest dla nas całkowicie krzywdząca i nieprawdziwa.
Pozdrawiam
Łukasz Korzeniowski
Metrohouse Oddział Rzeszów

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl