Lord Raków

Lord Raków ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

09.10.2024 10:21
odpowiedz
Lord Raków
4

Imagine jakby ci gracze w albiona zagrali ??????
Panowie, zostańcie przy swoim casualowym teso.

16.07.2024 17:47
odpowiedz
Lord Raków
4

Tymczasem 7800xt, który jest równy lub lepszy od tego tutaj kosztuje 2100 na tym samym portalu ??

21.09.2023 12:14
odpowiedz
1 odpowiedź
Lord Raków
4

Wyobraźcie sobie, że teraz tacy gracze by musieli grać w albiona xD. Tam dopiero by się zesrali, bo ostatnio nawet była taka sprawa tam, że ludzie we trójkę robili sobie dungeona grupowego (normalnie się robi go w 5-7, ale niektóre buildy pod sustain lub odpowiednia kompozycja umożliwia robiebie ich w mniejszą ilość osób). Mieli do tego drogi set, bo często droższe sety są potrzebne na robienie we trójkę grupowych itd. W każdym razie ich koledzy z gildii (gdzie jednym z nich był oficer tej gildii) stwierdzili, że dobrze będzie ich zdiveować(najechać loch, który robią). Jak ktoś nie wie to jest to gra full loot pvp, także no w skrócie wyjebali swoich kumpli z gildii chwilę zanim zaczęli ich zabijać.

Zgadnijcie co zrobili twórcy gry?
ABSOLUTNIE NIC.
Twórcy mają wyjebane w takie aspekty i uważają to za pewną mechanikę gry, do której trzeba się przyzwyczaić.
W tej grze to SPOŁECZNOŚĆ sama wydaję kary takim ludziom. Jak ktos

14.08.2020 02:27
Lord Raków
4

Co do kolorystyki to mogliby po prostu dodać opcję w menu do zmiany kolorystyki na bardziej mroczną. "Tryb mroku" albo "classic mode colors".

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl