Dziękuję, komenda SetStage CE02A 200 zadziałała i zakończyła to zadanie, oraz dodała list
Jeszcze raz bardzo dziękuję i zamykam temat

Zapomniałem też wspomnieć o tym, że zadanie w dzienniku też się zblokowało w taki sposób
Spróbowałem i nie zadziałało. Tulius nie chcę przyjąć drugiej korony, a dialog się cały czas zapętla. Oczywiście listu nadal brak
Witam
Kiedy wykonywałem zadanie z tematu (grając po stronie cesarstwa) i oddałem koronę generałowi, ten miał mi dać list dla jarla Białej Grani. Jednak po dialogu z nim i oddaniu korony, nie dał on żadnego listu, a dialog się zapętlił (ale korona jest już u niego).
Nie wiem co robić, a tego błędu nie znalazłem na żadnym forum.
Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc
Nie wiem jakie pliki muszą się znajdować w folderze seplugins aby działał RemoteJoyLite 0.20a na komputerze z system Windows 10.
Proszę o pomoc
Kupiłem ostatnio w empiku Fallouta 3 z serii klasyki gier. A że to wersja non steam I strasznie zbugowana to musiałem patcha ręcznie pobrać. Jednak jak chciałem odpalić instalatora to mi wyskoczyło „Ta aplikacja nie będzie działać na twoim komputerze". Nie wiem co mam robić bo na wersji podstawowej nie da się grać, tyle jest w niej błędów.
Ludzie za tę opinię mnie zjadą ale ja przy 4 części Fallouta bawiłem się dobrze. Posiadając edycję gry roku bardzo przyjemnie się mi grało, fabuła może nie była wybitna ale dobra, a oprócz licznych błędów i skróconych dialogów nie mam jej nic do zarzucenia.