W listopadzie zdecydowanie czekam na Need for Speed: Heat. Seria ma wiele fanów ale ja po długiej przerwie chciałbym znów zagrać w NFS. Nigdy nie zapomnę jak dawno temu wszedłem do pokoju starszych braci grających wtedy w NFS: Underground 2. Model jazdy, samochody, dźwięki... Hmm mógłbym długo wyliczać. Rozgrywka dawała i nadal daje mi ogrom radości, lecz sądzę że pora spróbować czegoś nowego! Wtedy pokochałem gaming i wyścigi samochodowe! Myślę że będę oryginalny mówiąc że w tegorocznej osłonie najbardziej interesuje mnie tryb nocny i ucieczki przed policją. Mi właśnie to dostarczy najwięcej emocji i adrenaliny. Gdybym wygrał kod do tej gry byłbym niezmiernie szczęśliwy (biorąc pod uwagę że będzie to jedna z pierwszych gier w które zagram na nowym komputerze). Starczy tego pisania, pora wygrać kolejne wyścigi!!
Październik zdecydowanie można uznać na miesiąc bardzo gorący jeśli chodzi o premiery nowych gier wideo. Wśród kilku bardzo atrakcyjnych dla mnie tytułów na prowadzenie wybiła się nowa produkcja studia Infinity Ward, czyli Call of Duty: Modern Warfare. Dlaczego ten tytuł? Widać tutaj ogromny powiew świeżości oraz potencjał, znacznie większy względem poprzednich odsłon tej popularnej serii.
Jestem fanem pierwszoosobowych strzelanek więc dla mnie CoD jest bardzo łakomym kąskiem. Od pierwszych zapowiedzi śledzę prace studia nad nową produkcją. Postępy są naprawdę imponujące, biorąc pod uwagę wzloty i upadki poprzednich części. Nowy silnik graficzny, wspaniałe dźwięki wystrzałów broni, mocno odświeżone mechaniki gry sprawiają, że z wielką chęcią zagram w Call of Duty Modern Warfare!
PS. Świetny pomysł na konkurs!