Dobra bo to będzie się ciągnąć w nieskończoność, według was problemem są mikrotransakcje które są wyłączone i nawet jeśli są wyłączone to i tak źle bo kiedyś tam były, założę się że większość z was nie ma battlefronta 2 więc głosu macie tyle ile dziecko do rodzica. Mikrotransakcje są wyłączone a pisanie rzeczy typu ''bo kiedyś bylo'' jest po prostu gó***m. Dlaczego nie patrzy się na darmowe dlc? Bo ludzie dostrzegają tylko złe rzeczy. Nie macie się czego uczepic więc jedna i ta sama gadka, każdy popełnia błędy ten akurat EA naprawiło, pamiętam co zrobili z bfh z Fifa world, nfs. Ale do każdej gry trzeba podchodzić normalnie a nie patrzeć że od EA to pewnie jakiś chłam
Szacun za to że chciało Ci się to pisac, co do kredytów dodam że za mecz od 200 do 400 zależy od stat + co ciekawe za level ok 2k, nie wiem jak na niższych lvl to jest ale aktualnie mam 32 i za wbicie ok 2,5 dostaje przypominam że taki Vader lub Luke kosztuje 10k kredytów a najtańsza skrzynka 2,2k
Prócz argumentów typu, bo p2w, bo od Ea itd. Jeśli takich nie ma no to ok, wniosek z tego że wszystko sprowadza się do mikrotransakcji których AKTUALNIE nie ma (może powrócą)
'' mógł by mi ktoś w komentarzu PODAĆ SENSOWNY ARGUMENT'' Nie wiem jak twój się do tego odnosi
Zresztą patrząc na te p2w, nie macie tego w innych grach ? np Fifa 18 ? Tak samo od EA
Nie, wiesz dlaczego ? p2w=mikrotransakcje a one zostały wyłączone niecały miech po premierze (coś koło tego) w każdym bądź razie nadal są wyłączone i każdy gracz które by grał a nie płakał, już dawno miał by większość kart i bohaterów. Nawet z samego arcade (tryb z botami) lub za kampanie można wyciągnąć niezłą sumkę kredytów
Zakładam wątek żeby wyjaśnić ciekawiącą mnie rzecz, mianowicie chodzi o to skąd ta cała nagonka na battlefronta 2 ? Niby EA itd ale czy mógł by mi ktoś w komentarzu PODAĆ SENSOWNY ARGUMENT ( a nie tylko aaaa p2w, aaa bo od EA, aaaa bo trzeba grac żeby coś odblokować ) Dodam że sam posiadam battlefronta 2 i jak na razie jest spk.
Witam, mam pewien problem, chciałem sobie kupić grę która jest aktualnie w promocji (europa univeralis 4) nie dawno ojciec założył mi konto w banku (mam 15 lat) młodzieżowe. Karta mastercard konto w banku Pekao, po wypełnieniu wszystkich pól, przy płatności wyskoczył mi taki błąd ''Transakcja nie została zakończona. Informacje o karcie płatniczej zostały odrzucone przez firmę obsługującą twoją kartę. Należy pamiętać, iż firma obsługująca kartę może zablokować potrzebne środki, ale konto nie zostanie obciążone. Po poprawieniu wszystkich błędów w poniższych danych spróbuj dokonać zakupu ponownie." Jak to rozwiązać ? Na koncie mam wymaganą kwotę zakupu, więc co to może być ? Proszę o szybką odpowiedź :) z góry dzięki.