Nie ma za bardzo za co linczować po tym filmiku ;)
NWN1 ma cholernie nudną fabułę i nieciekawe postacie (pierwszy raz w crpg nie przejmowałem się losami postaci i wybierałem opcje zastraszania/zabijania, aby szybciej isć do przodu).
Ale nie to stanowi o sile tej gry.
Mniej więcej 10 lat temu spędziłem kupę czasu na serwerze roleplayowym, poznałem świetnych graczy, przeżyłem ciekawe przygody (dzięki aktywnym Mistrzom gry).
To było jak wejście w inny świat, wczuwanie się w swoją postać, odgrywanie z innymi graczami, dosłownie to samo co na sesjach RPG tylko z o wiele większa ilością graczy i MG. Gdyby wystawiać notę za sam multi to śmiało tej grze można dać 10/10.
Bioware zawiodło mnie pod tym względem przy Dragon Age: Origins, brak multiplayera z modułem Mistrza Gry to był cios :(
@michal13225
Porównujesz walki zbrojne żołnierzy z mordowaniem cywili.
A gra jaka by nie była to już się sprzedała ;P
Hej,
jesteśmy młodym zespołem, który obecnie zajmuje się tworzeniem gry na platformy mobilne. Poszukujemy do współpracy ludzi z Białegostoku i okolic. W tej chwili szukamy:
- programistów: znajomość C# i Unity
- grafików: retopologia & UV, riggowanie, animacja 2D & 3D
Jeżeli spełniasz powyższe wymagania oraz jesteś osobą ambitną, pracowitą i systematyczną napisz do nas. Naszą główną inwestycją jest nasza praca, motywacja i pasja. Pozdrawiam, Tomek.
Kontakt: [email protected]
Najbardziej wyczekuję SimCity. Wygląda na to, że będzie to godny następca poprzednika, a tryb sieciowy spowoduje, że przy grze spędzi się ogromne ilośći godzin :D