Możecie mnie zabić ale jak dla mnie Far Cry 4 jest lepszy od 3 jedyne co mi niepasowało w 4 to nudny protagonista.
To byłą pierwsza gra w moim życiu przy której chciało mi się spać :(
Ta gra jest brzydka właściwie nie ma dzwięków.To po co w to grasz?Bo to Postal