Ja tam nic nie dostałem, ale za to sam sobie sprezentowałem "Bastion" Stephena Kinga i Battlefield'a 3 ;)
konik_polny - Znowu aż takie same nie są. MW trochę się różni od MW2 i BO, a kupiłem je ponieważ chce mieć wszystkie części Call of duty.

Tutaj jeszcze gry na PS3, na zdjęciu uchwyciłem też przez przypadek parę filmów.

Skromna kolekcja, ale muszę przyznać ze dopiero od nie dawna kupuje oryginały.
Little Sister - pies szukający narkotyków Big Daddy - duży zły człowiek wykorzystujący psy szukające narkotyków
Tu jest napisane ze jest F3 edycja kolekcjonerska na ps3 za 100zł w sieci sklepów empik, ale jak wszedłem na stronę empik.com tam pisze ze produkt niedostępny. Chyba, ze to trzeba do sklepu iść/jechać, ale na stronie wtedy by nie pisało "produkt niedostępny". Powie mi ktoś w takim razie czy trzeba będzie iść do sklepu czy promocja pojawi się na stronie.
Ja to przeszedłem za jakimś 4 podejściem na weteranie, ale moim zdaniem o wiele trudniejsza misja była co się grało pricem w niedaleko czarnobyla czy gdzieś tam nad tym to siedziałem dobre 4 h.
wreszcie wychodzi MP 3 świetni sie składa bo akurat na święta mam kupywać PS3 , a ta gra będzie świetnym bonusem do konsoli :P
kamilkpl [ Level: 0 - Junior ]
jak myślicie pójdzie to na takim kompie: windows vista procek amd turion 64x2 2.2 ghz 2Gb ram geforce 8400GS 256mb pytam sie bo nie wiem czy kupowac.
czy odpowie ktoś
jak myślicie pujdzie to na takim kompie: windows vista procek amd turion 64x2 2.2 ghz 2Gb ram geforce 8400GS 256mb pytam sie bo nie wiem czy kupowac.
Mam problem gra mi sie ścina nie wiem czemu 4 mi chodziła na najwyszych ustawieniach.
procek amd turion 64x2 tl-664 2,2 GHZ 2 Gb ram karta graficzna nvida geforce 8400 256 mb windows vista.Jesli ktos wie czemu niech napisze
mam nadzieje ze kampania będzie dłuższa niz w 4 i bardzo podoba mi się pomysł z kampanią przez neta.