Jak wyżej. Monitor zeby był do 500 zł, 24 cale głośników nie musi mieć wbudowanych, bo mam z Logitech'a, tylko zeby było wyjscie z monitora na głosniki. Z góry dzięki za propozycje :DD
Siemka
mam taki problem ze jak wpisuje cos w wyszukiwarce to zamiast przejsc do strony google z wynikami zapytania moja wysukiwarka przełacza sie na easydialsearch. Wie ktos jak to zmienic ? w ustawieniach mam nadal ze google jest domyślna wyszukiwarka, ale jak chce cos znalezc to przełacza mnie na to dziadostwo . nie mam zadnych rozszerzen, oprocz adblocka. Z gory dzieki za odpowiedz
juz sobie poradziłem. nie było tematu :DDD

Otoż mam stary monitor no tak na oko 5 letni z wejsciem vga i wbudowanymi głosnikami. Ostatnio dostałem PS4 i grałem na tv w salonie ale jak wiadomo rodzice chcą oglądać swoje jakieś programy a ja w tym samym czasie chciałbym sb pograć. No to wykombinowałem ze uzyje konwertera z hdmi do vga z sobnym jackiem zeby był dźwięk. Zamówiłem na alledrogo i podłączyłem. Do konsoli wpiąłem hdmi od tego konwertera a drugi koniec do monitora. Monitor zareagował na sygnał tylko ze zaczeły się pokolei pokazywac kolory czarny czerwony, niebieski itp na całej powierzchni ekranu. No i moje pytanie to co z tym zrobić ?? Z gory dzieki za odpowiedź
Wziąłem własnie tylko neostradę bo tv mam od polsatu. A jak się sprawuje ten tp-link? bo monterzy przyjdą dopiero w sobotę
Siemka
Kupiłem dzisiaj neostrade i dostałem tego tp-linka. Ale zastanawiam się czy dało by się go wymienić na liveboxa ? Czy bd coś musiał płacić ?
Siemka
Kupiłem dzisiaj neostradę i dostałem tp-linka-TD-W8950N. W Orange'u się zastanawiałem dlaczego ten a n ie livebox. Ale nic. Ale jak bym chciał wymienić tp-linka na liveboxa to coś dodatkowo bd musiał zapłacić ??
[link] .pl/ps4-500gb-gwarancja-sony-polska-nowy-model-1216a-i5584340774.html tu macie link jakby co xd
Od paru tygodni czaje sie na nową konsolę za ok 1400 no i w końcu na znanym portalu aukcyjnym znalazłem z Wlk .Brytanii [link] I nie wiem czy warto bo ta ilość i cena .... W polsce sprzedają ps4 samo nowe za 1430 z przesyłką a tu za 1350 z przesyłką.
Nada się do ps4 ? LG 32LF5610 Bo chciałbym mieć w swoim pokoju i grac bez przeszkod
Poradźcie brać [link] .pl/ps4-500gb-gwarancja-sony-polska-najtaniej-i5584340774.html ? Czy czekać na jakąs okazje z Polski ?
Dobrze czytałem że za "niewielką" opłatą można przenieść gry z ps3 na ps4. No bo te gry, w tym zestawie, były kupowane niedługo po premierze, czyli kosztowały 250zł/sztuka. I dlatego mam problem czy nie lepiej kupic to i przenosić gry do ps4( jak już sb go kupię)
jakbym kupił to ps3 no to myślę że do końca wakacji te najfajniejsze tytuły bym ograł i wtedy gdzieś sprzedał to ps3 i kupił ps4. Myślę ze do tego czasu wyjdzie jeszcze troche gier na ps4 ii bd w czym wybierać.
No w sklepie internetowym Euro tyle kosztuje nowa konsola z jakimś 3 grami ( singstar, minecraft i chyba dancestar).
Tzn przyszłość jak przyszłość w tytuły które były tez bardzo chce sb pograć bo przygody z konsolami nie miałem. Ogólnie nie miałem przygody jako takiej z grami i dl się zastanawiam nad tym ps3
Siema
Mam możliwość kupić w niedalekiej przyszłości ps3 od kolegi za 1200 zł(+/-1200) z około 20-25 grami. I tak się zastanawiam czy to będzie dobry wybór bo w gry które wyjdą dopiero też chciałbym pograć. Jak długo jeszcze bd wychodzić gry na ps3 ? Czy może zainwestować w ps4 ?