jelcyn

jelcyn ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

15.03.2013 02:22
odpowiedz
jelcyn
2

bo tak się zarabia na jednej grze 3 razy, a Ja mam wrażenie że będzie potem jeszcze z jeden dodatek tylko nic nie mówią bo to trzyma w napięciu

17.03.2005 00:33
odpowiedz
jelcyn
2

Blizzard postarał się o to żeby jak najwięcej osób słyszało o grze i wszyscy myślą że jest najlepsza... a Dup* WOW jest średni jak nie słaby jesli chodzi o gatunek MMORPG ... jestem starym wyjadaczem MMORPG grałem chyba we wszystko co jest możliwe zaczynając od Tibi i MUONLINE a kończąc na Lineage2 Final Fantasy XI i WoWie .. przyznam szczerze że wow jest lepszy od Tibi ale ogólnie jest gorszy od RYLa ... poszukajcie na necie jakie są różnorodne gry MMORPG a nie bo to ma największy rozgłos to nawet będziecie płacić ... ja osobiście nie wydam nawet złotówki na tą gre jak nabiore ochoty to bede grał na privach bo nie mam zamiaru płacić za to .... jak ktoś się zastanawia czy warto za to płacić to wydaje mi się żeLineage2, FFXI albo R.Y.L. bedzie lepszą propozycja... zastanówcie się bo mało znacie gry MMORPG ... pewnie większośc zastanawia się jakie gry MMORPG są jeszcze daje wam mój email może ci bluzgać albo spytać sięo spis gier MMORPG w jakie grałem.... mój email to : [email protected]

17.03.2005 00:33
odpowiedz
jelcyn
2

Blizzard postarał się o to żeby jak najwięcej osób słyszało o grze i wszyscy myślą że jest najlepsza... a Dup* WOW jest średni jak nie słaby jesli chodzi o gatunek MMORPG ... jestem starym wyjadaczem MMORPG grałem chyba we wszystko co jest możliwe zaczynając od Tibi i MUONLINE a kończąc na Lineage2 Final Fantasy XI i WoWie .. przyznam szczerze że wow jest lepszy od Tibi ale ogólnie jest gorszy od RYLa ... poszukajcie na necie jakie są różnorodne gry MMORPG a nie bo to ma największy rozgłos to nawet będziecie płacić ... ja osobiście nie wydam nawet złotówki na tą gre jak nabiore ochoty to bede grał na privach bo nie mam zamiaru płacić za to .... jak ktoś się zastanawia czy warto za to płacić to wydaje mi się żeLineage2, FFXI albo R.Y.L. bedzie lepszą propozycja... zastanówcie się bo mało znacie gry MMORPG ... pewnie większośc zastanawia się jakie gry MMORPG są jeszcze daje wam mój email może ci bluzgać albo spytać sięo spis gier MMORPG w jakie grałem.... mój email to : [email protected]

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl