
Ja mam płytkę ale tylko kopię bo oryginał pękł mi. Mam też instrukcję do gry oraz instrukcję jak ją odpalić na np Win7
ppleswad widzę że lubisz grać w tę samą grę co ja :-) Jeżeli jeszcze tu zaglądasz to proponuje rozegranie partyjki w Fall Weiss 1939 , scenariusz obojętny, na czasie mógłby być Kock, może być nawet całą kampania ;-)
w 1998 roku polski zespół zapaleńców zrobił grę o polskim wrześniu Fall Weiss 1939 i był to świetny produkt jak na tamte czasy , nawet teraz jest to świetna gierka taktyczno- operacyjna wymagająca ostrego główkowania przy planowaniu operacji zaczepnych lub obronnych . A ta nowa to jeden wielki babol jak kto lubił serie PG to będzie dla niego dobra , dla bardziej wymagających Fall Weiss biję ja na głowę mimo że nie ma całej mapy przedwojennej Polski i nie uwzględniono ataku ruskiej zarazy .
w 1998 roku polski zespół zapaleńców zrobił grę o polskim wrześniu Fall Weiss 1939 i był to świetny produkt jak na tamte czasy , nawet teraz jest to świetna gierka taktyczno- operacyjna wymagająca ostrego główkowania przy planowaniu operacji zaczepnych lub obronnych . A ta nowa to jeden wielki babol jak kto lubił serie PG to będzie dla niego dobra , dla bardziej wymagających Fall Weiss biję ja na głowę mimo że nie ma całej mapy przedwojennej Polski i nie uwzględniono ataku ruskiej zarazy .
Ha panowie właśnie zdobyłem patcha do Fall Weiss :-) Od razu odkurzam płytkę i gram w kampanie , może w końcu teraz będe mógł zagrac Niemcami ;-)