Super że macie tu tak dużo o filmach. Fajnie jakby się dało dawać oceny tak jak grą. Pozdrawiam redakcję gry Online i życzę sukcesów. Top Gun Maverick to cudowne kino. 10/10. To moja ocena. Zaraz z Mad Max Na Drodze Gniewu idealne widowisko reaktywowane po latach. W tym filmie jest wszystko. Miłość, nienawiść, przyjaźń, poświęcenie......długo by pisać. Perełka kina. Ten moment był bardzo mocny- [link]
Bardzo wciągająca i oryginalna gra. Brakuje takich spokojnych gier o śledztwie itp. Za dużo otwartych światów i strzelanek. Tutaj klimat mroku i wampirów to coś pięknego. Jak szukasz akcji to daruj sobie. Jak bardzo wolnej rozgrywki w super klimacie niczym z filmów Columbo tylko w klimacie wampiry, to bierz w ciemno. Jestem na tak, dla takich gier. 8/10.
Co to ma być? Uwielbiam wszystkie części Tomb Raider, ale nie tą nową trylogie. Lara tu morduje więcej ludzi i wszystkiego jak Rambo i Punisher razem. Baa.....nawet Doom Slayer by uszanował taki wynik, że ma konkurencję. A Lara jak gdyby nigdy nic w przerywniku filmowym spowrotem delikatna i wrażliwa, po czym po chwili zmienia się w machine do zabijania. Gdyby taka dziewczyna istniała naprawde to po co na świecie wojsko? puszczamy 20 letnią dziewuszkę w pole wroga i oszczędzamy tysiące żołnierzy. Czekam na prawdziwego Tomb Raidera w stylu filmów z Angeliną albo Indiana Jones. Lara zawsze walczyła z ludźmi ale bez przesady. Tu to jest Tomb Raider pierwsza krew.
Bardzo ładna i przyjemna gra. Ile można grać batmanem. W injustice2 mam 4 postacie które stale rozwijam. I jak myślicie, jest wśród nich batman? Oczywiście że nie. To Wonder Woman, Poison Ivy, Robin i Bane. Super że twórcy pokazali że Batman to tylko człowiek. Podobnie pokazał też Christopher Nolan w filmie Mroczny Rycerz Powstaje. 8.5/10. Uwielbiam Batmana ale ile można. Przed trylogią Arkham już spędziłem z nim około 100 godzin. [link]