Dzień dobry,
kilka dni temu do naszej firmy zawitał młody stażysta. Co tu dużo mówić, może to efekt nowej pracy, ale chłopakowi robota pali się w rękach, przedwczoraj powpinał ważne dokumenty do segregatora, wczoraj podłączył mi drukarkę do komputera, a dzisiaj ponaklejał znaczki na korespondencję.
Choć na jego tle wypadamy szaro (na szczęście szefa to nie interesuje), wszyscy go w firmie bardzo lubimy. Jest towarzyski, elokwentny, a dziewczyny z HR po raz pierwszy od czasu menopauzy czują się przy nim kobietami.
Od księgowości wiemy, że nasz sympatyczny kolega niedługo ma urodziny. Jego hobby to kolekcjonowanie puszek po piwie oraz muzyka rockowa. Puszczał nam dziś w firmie zespół o nazwie Judas Priest. Nie bardzo nam się ta muzyka podobała i prawdę powiedziawszy nie ma wiele wspólnego z muzyką sakralną, ale chcielibyśmy prezentem sprawić mu przyjemność.
Jego trzecim hobby są - i stąd moja obecność na tym fanpage'u - gry komputerowe. Być może jesteście Państwo w stanie doradzić jaką grę komputerową można kupić temu młodemu człowiekowi tak, by się cieszył.
Z góry serdecznie dziękuję Państwu za pomoc.