W newsie zostało napisane:
"Na końcu zajęto się tym, co prawdziwe tygryski lubią najbardziej, czyli grami, które w terminologii Ubi nazywają się Power Brands. Na pierwszy ogień poszły trailery i teasery CSI, Losta, Naruto i Beowulf". W związku z czym mam pytanie: Czy trailer Losta jest już w sieci? Bardzo liczę na szybką odpowiedź z góry THX :)