Nie chcę się już powtarzać po poprzednikach, aczkolwiek musze dodać coś od siebie.
Wspaniała recenzja xD Takiej właśnie oczekiwałem dla Overclocked. Podobały mi się porównania do Dreamfall’a, bo przechodząc grę, mnie również się one nasuwały. Tekst mnie urzekł w podobnym stopniu co sama gra i jestem za to wdzięczny. Jeszcze raz gratuluję autorce.
A ja się pochwalę że na stronie Nicolas, w konkursie wygrałem Overclocked i teraz czekam na przesyłkę ;D
Właśnie przeszedłem demo gry i powiem, że jestem oczarowany. Z niecierpliwością czekam do kwietnia ;)
Nie rozumiem was, ale przecież Heavy Rain zapowiedziane jest na PC/ PS3/ Xbox 360 ? Pozostaje pytanie, dlaczego do tej pory widniejące na golu poddziały PC i Xbox360 dla tej gry znikły ?
Cieszę się, że wreszcie usłyszelismy jakieś oficjalne info na temat tej gry :) Czekam z niecierpliwością i wyszukuje kolejne newsy.
ucantstop -> Nie liczyłbym na to. Należy wkońcu się przyzwyczaić że choć Polska na mapie, należy do Europy, to w przypadku premier gier komputerowych, konsolowych i innych akcesoriów ze świata elektronicznej rozrywki, jest inaczej :/ No cóż, bywa...
Ryslaw -> Nie wiem czy żaden inny tego nie robił, ale wiem że nikt nie robił tego w takim stylu... Bo śledze poczynanie tej firmy już bardzo długi czas i wierz mi że moje osądy są na miejscu. Znam wielu ludzi który tak samo jak mnie strasznie irytuje to co Cenega wyprawia i oni wręcz błagają by kolejne gry nie były wydawane przez tego dystrybutora........ No cóż :|
To jest po prostu żenujące!!! Cenega to najmniej odpowiedzialny polski dystrybutor. Aż człowieka krew zalewa!! Żeby przesuwać premierę gry dwa dni przed!! A to " nie z ich winny" nam fanom jest już dobrze znane.... Zawsze nie jest z ich winy! Nawet z brakiem trybu Next Generation w grze Tomb Raider Legenda też nie była ich wina ! Jasne!! Ciekawe tylko ile w tym prawdy!
Żenada :/ Szczeże powiem, że spodziewałem się czegoś bardziej orginalnego po tym gościu. Gdyby się wziął za kontynuacje Beyond Good & Evil to może by coś z tego wyszło, ale banda rozwścieczonych królików mnie raczej nie przekonuje. Poprzednie części Rayman'a były spoko ale to jest już coś innego :(
Ja zagrałem w demo Tomb Raidera i powiem jedno BOMBA :D Polecam wszystkim bardzo :D Tylko głupio że grafika w demie jest słąbsza niż ta którą będzie można osiągnąć w pełnej wersji :) Ale i tak jeszcze raz polecam wszystkim :)