Nie ma to żadnego wpływu dalszego na grę. Tylko na te zadania. Kwestia twojego sumienia.
Grałeś na trainerach na nieśmiertelność. Wystarczyło że raz je uruchomiłeś i Save do wywalenia, bo cokolwiek zrobisz, już zawsze będzie tak się działo, że strefami skażenia z ogniem i strefami lodu.