Moje życzenia to marzenia ściętej głowy, ale życzę wszystkim by gry zajmowały coraz mniej miejsca na dysku, a ulubione gry dało się zapomnieć i móc przejść jeszcze raz. Wesołych !
Nie wiem po co oni się tak śpieszyli. Lepiej byłoby dopracować wersję na pc a premierę dla konsol zrobić później. Ale wiadomo każdy ma inne cele - zespół projektowy swoje a zarząd swoje.
Ja miło wspominam Pikachu i całą serię pokemon. Pamiętam jak kolega pokazał mi kiedyś pokemon yellow. Grafika jak grafika ale grywalność robiła swoje. Idealne do grania przed szkołą zwłaszcza, że mieliśmy na późniejsze godziny.
Okres pokemonów kojarzy mi się z wspomnieniami, podstawówką, oglądało się serial, na podwórku czy w szkole wszyscy w kółeczku rzucali tazosami. Kiedyś to było kurła ;p
Poza tym Pikachu to urocze stworzenie, futerkowy idealny towarzysz na przygody w świecie pokemon. Jego atak w grze strasznie robił robotę. Szkoda że pokemony nie istnieją w naszym rzeczywistym świecie, uważam że ludzie i pokemony idealnie mogliby ze sobą współegzystować. Przerwa w dostawie prądu? Nie ma sprawy - jest Pikachu ;D
Jak kolorowe fajerwerki to zapewne jakiś przedstawiciel nowszych gier typu hack&slash. Do wyboru są gry z serii np. Diablo, Torchlight jednak mój wybór to Path of Exile, który udowadnia, że gry bez wielkiego budżetu też mogą prezentować wysoką jakość.
Osobiście uwielbiam siekać potworki, wykonywać questy, nabijać levele, oraz rozbudowywać postać, dodatkowo jak to hack&slash fajerwerki i świetlna rozpierducha gwarantowana :D
Last Christmas we gave you our game
but the very next day you gave it away
this year to save you from bugs
we will make something special
So buggy, we are so shy
we are so sorry,
for give you this console crap
Tell me people
do your recognise me?
It’ s Cd Project we will give you free dlc's
Last Christmas....
Idealną świąteczną strzelanką jest moim zdaniem Battlefield : Bad Company 2. Akurat to, że niewiele tam mroźnych scen uważam za zaletę, wystarczy że za oknem na minusie. Dodatkowo ciekawe postacie, świetne dialogi z panem Cezarym Pazurą na czele powodują że gra się świetnie. Battlefield jest grą świąteczną bo rozgrzewającą gdzie na ekranie robimy niezły ogień :D
U mnie wygrywa Ezio z Assasins Creed. Wydaje się być osobą zwinną, zręczną, utalentowaną z dobrym poczuciem stylu. Pochodzi z wpływowej rodziny i ma liczne znajomości także w razie czego mógłby poprosić o wskazówki jakiegoś znakomitego renesansowego artysty.
Bombka w wydaniu renesansowym zdecydowanie na TAK.
Moja propozycja to "That's Life" Sinatry. Oprócz tego, że utwór ten kiedyś wystąpił w grze Tony Hawk's Underground 2 to pewnie większości jest znany z filmu Joker (2019).
Piosenka jest o tym, że życie jest nieprzewidywalne, pełne upadków i gorszych chwil ale też szans, które czyhają za rogiem by się odkuć, o tym, że czasami nie warto przejmować się tym, co nie zależy od nas bo ...That's Life :)
"I've been a puppet, a pauper, a pirate,
A poet, a pawn and a king.
I've been up and down and over and out
And I know one thing:
Each time I find myself, flat on my face,
I pick myself up and get back in the race."
[link]