czy ktoś kupował grę przez UBISHOP, bo kupiłem dzisiaj i nie wiem czy można pobrać, a jeżeli tak, to w jaki sposób :D
Czekam na Farcry 3, liczę na wciągający tryb single. Bardzo podoba mi się różnorodne podejściu do misji : skradankowe/ rambo. Po cichu trzymam kciuki za Black Ops'a 2. Chociaż tutaj jestem raczej ostrożny, bo nie wiadomo, czy będzie to tytuł grywalny od premiery, z kolei pierwsza część miała wręcz epicką kampanię, chyba najfajnieszą ze wszystkich CODów. Nowe realia bardzo przypadły mi do gustu. To czego najbardziej oczekuje od shootera, to kolokwialnie ujmując, model strzelania. Zarówno w pierwszej jak i drugiej części Crysisa, było to zrobione świetnie, zresztą w drugim FarCaju też ;p Dawno nie było dobrego FPS'a. Proszę dajcie nam go !
brawo dla gry, w której nie da się uciec policji, a stary ford dogania Lambo. Przed policją nie da się schować, bo widzi przez ściany, ma super radary i uber szybkie samochody, nie ważne czy to suv czy stary gruchot.
trudno przyzwyczaić się do nowego sterowania (prawa gałka), a poza tym zauważyłem, że zawodnicy poruszają się trochę wolniej w stosunku do poprzedniej wersji gry, a replaye są przerywane w połowie, mimo tego gra jest BOSKA
czy w tej grze są wywiady? tak jak w poprzednich częściach można wybierać odpowiedzi? zastanawiam się, bo po dwóch wyścigach rzekomo udzieliłem wywiadu, ale żadnych odpowiedzi nie wybierałem.
yo, czy znalazłby się chętny na kupienie dla mnie klucza do M&B za 19 zł
http://www.nuuvem.com.br/produto/605-mount-blade-collection
nie mam możliwości zapłacenia kartą
steam : fsn