
Ostatnio znalazłem odpowiadającą ofertę na allegro i tu mam co do tego pytanie a więc do rzeczy. Słyszałem coś w google o "Agencie" allegro, który to rzekomo podwyższa cenę licytacji automatycznie jeśli nie jest ona równa cenie minimalnej. Podam przykład - cena stoi na 200 - przebijam do 205 nagle wyskakuje komunikat, że moja oferta została przebita, następnie znowu przebijam z 205 do 215, zabawa kończy się na 240. Zwróćcie uwagę na datę i godzinę "przebicia" kwota została przebita o tą samą sumę.
Wcześniej przy gdzieś 180 natomiast wszystko było dobrze i moje przebicie się utrzymywało.
Czy tak właśnie działa "Agent Allegro" i czy nie lepiej od razu ustalić cenę minimalną. Coś mi tu śmierdzi i mam nadzieję, że ktoś rozwieje moje wątpliwości.
Z góry dzięki, Pozdro!
mam problem po wlaczenieu metina pokazuje mi sie patchowanie i cos niby sie sciaga z torrenta i nic bo ciagle pisze mi 0 KB/s to jak ja to mama wlaczyc????