Chytrus44

Chytrus44 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

20.02.2012 18:50
odpowiedz
Chytrus44
1

Gra jest fajna, do sterowania trzeba się przyzwyczaić, jak dla mnie trzecia najlepsza część gry po NFS Porshe i NFS Most Wanted

20.02.2012 18:46
odpowiedz
Chytrus44
1

Gra jest marna, co do innych części stworzonych przez black box to undercover był dupny (model jazdy), carbon był spoko ale zbyt krótki a pro street bardzo mi się podobał, szczególnie dragi.

20.02.2012 18:40
👍
odpowiedz
Chytrus44
1

Mi gra się bardzo spodobała, model jazdy świetny, do shiftów trzeba się przyzwyczaić ale po jakims czasie bardzo fajna sprawa 9/10

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl