Gra jest fajna, do sterowania trzeba się przyzwyczaić, jak dla mnie trzecia najlepsza część gry po NFS Porshe i NFS Most Wanted
Gra jest marna, co do innych części stworzonych przez black box to undercover był dupny (model jazdy), carbon był spoko ale zbyt krótki a pro street bardzo mi się podobał, szczególnie dragi.
Mi gra się bardzo spodobała, model jazdy świetny, do shiftów trzeba się przyzwyczaić ale po jakims czasie bardzo fajna sprawa 9/10