chresti

chresti ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

18.11.2018 22:14
odpowiedz
chresti
2

Czy w tej grze coś działa normalnie ?. Gram od kilku dni na konsoli i po każdym skończonej rozgrywce niby wczytuje nową.... No właśnie niby, bo wczytywanie trwa bez końca i wiesza grę tak, że nic nie można zrobić, tylko restart. Też tak macie ?

09.09.2018 10:52
odpowiedz
1 odpowiedź
chresti
2

Jakoś nie mogę pojąć większości malkontentów. Wszyscy płaczą, że nie czuć klimatu ww2, że brak realizmu itp.... Ale już fakt, że podczas tego typu gry skaczą jak na sprężynach jest ok, że chodzą w prawo-lewo jest ok, że biegają z toną wręcz nie ograniczanej amunicji jak sprinterzy jest ok, leczenie w 3 sekundy z rzuconej apteczki jest ok. To ja się pytam gdzie w tym wypadku ten upragniony realizm ??. Oczywiście większość napisze, że to tylko gra i na potrzeby dobrej zabawy takie możliwości to norma. No właśnie, to tylko gra a nie film historyczny.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl