[link]
Poniżej znajduje sie porównanie w wydajności podczas grania. Jak widać można w coś pograć,nierozumiem jednak dlaczego grafika nie daje z siebie tego co fabryka dała.
ale czy to rozwiąże mój problem ? Chodzi o to że komputer ma zdecydowanie lepsze podzespoły od rekomendowanych, ale mimo to gra nie działa płynnie.
Dodam że niektóre działają, ale te z najniższej półki można powiedzieć np. Hitman Cichy Zabójca działa, jednak Hitman Kontrakty już się zacina.
Cześć, to mój pierwszy post na jakimkolwiek forum, dlatego proszę o wyrozumiałość.
Przejdę do rzeczy. Kupiłem używany laptop marki HP Pavilion dv7-1140ew i problem w tym że zupełnie nie radzi sobie z grami. Chce dodać że ładnych kila lat temu mój kolega miał ten sprzęt w latach świetności, gdzie kosztował około 5k i wszystkie gry działały na nim świetnie, np. Gothic 3, Oblivion, Far Cry2, Crysis, itp.
U mnie niestety nie jest tak kolorowo, gry sie zacinają, tak że nie da się grać.
Co do sprzętu to bateria jest martwa( wgl się nie ładuje, zawsze jest 0%) sprawdziłem też zasilacz, jest ok.
Moc : 90W
Napięcie: 19V
Natężenie: 4.74A
Teraz może trochę o specyfikacji
Intel Core 2 Duo T5800 2.0 GHz
RAM 3GB
NVIDIA GeForce 9600GT 512MB
Windows Vista Home Premium 32bit
Dysk HDD 500 GB
Proszę was o pomoc, wiem że komputer ma swoje lata, ale chciał bym coś jeszcze z niego wycisnąć. Pozdawiam :)