Edengrad to nie gra survivalowa, a symulator życia w świecie postapo. Przetrwanie to początek gry. Nasza gra ma takie elementy jak rozbudowany system ekonomiczny, możliwość mieszkania lub prowadzenia miasta, wiele questów ;-) Więc nie, Edengrad to nie kolejne dayz :)
Cześć,
Dzięki za komentarz ;-)
W grę grało wiele osób między innymi na targach (np. PGA 2015 i 2014), na lokalnych spotkaniach graczy i twórców gier w Poznaniu.
Co do forum to owszem mało się tam dzieje, większość osób zainteresowanych grą przeniosło się na naszą grupę na facebooku. Widocznie bardziej się sprawdza :)
Co do konfliktu wspieram to a kickstarter to sami namawiamy aby ludzie którzy już nas wsparli na wspieraku nie robili tego na KS, dziękujemy im mega za pomoc i wiarę w projekt. Zresztą nie oszukujmy się tyle ile zebraliśmy na polskim croundfoundingu nie starczyło nawet na miesięczne utrzymanie biura ;-)
[link]
Dzięki za komentarz i mam nadzieje, że do zobaczenia w Edengradzie :)