Ale mi się domena nie ładowała. Mi na 3 urządzeniach, bratu na 3, 10 znajomym. O CO TU CHODZI!!!!
Bez jaj... Od czasu ostatniego półfinału do rozpoczęcia finału SC2 nie można było wejść obstawić. To jest jakaś kpina...
Starcraft 2. Po meczu Elazer vs iAsonu byłem 67. Dziś wchodzę i jestem 71. Jakim cudem?
CO SIE DZIEJE?!?!?! W przerwie między meczami spadłem 4 miejsca. Po ostatnim mecz wczoraj jestem 67. Przed pierwszym meczem dzisiaj jestem 71. GOL!!! O CO TU CHODZI???