Ja tam ufam developerom, obejrzyjcie ten filmik, tam wyjaśniają wszystkie wątpliwości na ten temat.
[link]
Mnie to już na początku zaniepokoił ten wyjątkowy DEV DIARY
I dlaczego recenzja nie porusza tak mocno podkreślanej w tym filmie nowej mechaniki rozgrywki?
[link]
Może po prostu recenzenci GOLA mają już napisane recenzje Cyberpunka. Stąd takie zdanie.
Inne wyjaśnienie nie przychodzi mi do głowy.
Zgadzam się. Ciężko się to czyta. Jak zadanie domowe gimnazjalisty, który na komunie dostał zestaw Ps3 z jedynką i teraz podniecony opisuje dwójkę. Rozemocjonowana laurka bez konkretów. Nic się nie dowiedziałem o grze. Już nie mogę się doczekać aż odblokują prawą stronę Metacritica. W dziejszych smutnych czasach to często jedyne miejsce gdzie można przeczytać rzetelną opinię o grze.
event151 ty chyba tu na dniówce jesteś bo bijesz te komenty tylko w obronie CB2077; argumenty dziwne, skoro coś jest AAA i ma dziesiąt milonowo dolarowy budżet to właśnie tym bardziej wymaga się od takiej gry, najwyższego poziomu animacji i świetnych modeli 3D; zobacz na Ninja Theory - jaki mieli mały budżet a jak świetnie robili postacie i animacje w Hellblade. Tutaj jest po prostu OK - poziom średni sprzed kilku lat.
No dobra, kolorowy czy nie, TPP czy FPP to faktycznie nie ma takiego znaczenia.
Znaczenie ma natomiast FAKT, że trailer ROZCZAROWAŁ
kogo z ręką na sercu nie rozczarował niech wyjdzie i uczciwie przed samym sobą to przyzna. Fanboje biją w klawiatury ale :
To nie był poziom AAA. modele postaci, animacja, który to mamy rok?