Moldas - chcieli pewnie zeby z kazdego kontynentu byl zespol. Zreszta dobor druzyn jest i tak najmniej istotny, w koncu to tylko demo
3 sezon na Ukrainie zakończony, ledwo co udało się utrzymać 3 miejsce, ale to przecież i tak świetny wynik jak na beniaminka. Plus jest też taki, że zagram w LE :)
davis - nie, nie byłem pijany ;) po prostu zacząłem jako bezrobotny i jakoś po 3 miesiącach zwolniło się miejsce w Wołyniu to się zgłosiłem, cała filozofia.

Gram w FM 2008.
Lecę już trzeci sezon w ukraińskim klubie Wołyń Łuck. Zaczynałem w ukraińskiej pierwszej lidze, 1 sezon to gra w kratkę i 6 miejsce na koniec sezonu, za to udało mi się zbudować fundamenty pod drużynę która w następnym sezonie zdominowała rywalizację i przeszła cały sezon bez porażki :) 102 punkty w 38 meczach to mój najlepszy wynik w całym moim graniu w FM-a w życiu :) Teraz gram w ukraińskiej ekstraklasie jako beniaminek, idzie świetnie - po 2 przegranych na starcie mam passę 6 meczów bez porażki, co daje 3 miejsce w tabeli, za Szachtarem i Dynamo Kijów.
A na zdjęciu - sukces, którego w życiu bym się nie spodziewał. 3-0 z Szachtarem :)
W wątku Piłka Nożna się nie wpisuję, ale chętnie podzielę się swoimi przemyśleniami :)
Anglia - City. Mają najsilniejszą i najbardziej wyrównaną kadrę, oprócz tego świetnego fachowca na ławce. Za nimi Arsenal, który jako jedyny z topowych angielskich klubów nie zmienił trenera, a także w końcu nikogo ważnego nie sprzedali. Myślę, że w tym roku w końcu wygrają jakiś puchar, np. FA Cup.
Hiszpania - Real. Ancelotti jest świetnym fachowcem, uważam, że poukłada odpowiednio zespół i wygra ligę, chyba że Barcelona kupi klasowego obrońcę, wtedy może być różnie. Mimo to stawiam na Królewskich.
Niemcy - Borussia. Guardiola na pewno będzie chciał udowodnić swoją wielkość i będzie kombinował ze swoją drużyną. Nie jestem do niego przekonany, uważam, że przejedzie się na swoich poronionych pomysłach typu Lahm w pomocy.
Włochy - Juventus. Bianconeri dokonali ciekawych wzmocnień, przede wszystkim mają już świetnego napastnika, a tego im brakowało. Napoli jednakże będzie groźnym rywalem, jeżeli Benitez dobrze poukłada zespół. Jeśli nie, to mogą skończyć nawet poza pierwszą trójką.
Francja - PSG. Zawodnicy Paryżan zdecydowanie przewyższają poziomem resztę ligi. Monaco też ma ciekawy zespół, ale na sukcesy przyjdzie im jeszcze trochę poczekać.
Portugalia - Benfica. To jest jednak czysty strzał, o tej lidze wiem naprawdę niewiele.
Polska - Legia. Są zdecydowanie lepsi od reszty ligi, niezdobycie mistrzostwa byłoby dla Urbana kompromitacją. Poza tym wierzę, że wreszcie zacznie się odradzać Wisła.
Liga Europy - Ciężko powiedzieć, zależy kto odpadnie z Ligi Mistrzów. Żeby jednak kogoś obstawić, to powiem, że Tottenham.
Liga Mistrzów - Real jest faworytem tegorocznej edycji, ale ja myślę, że w tym roku zaskoczy nas Juventus i zgarnie tytuł.
Przecież Mourinho nie chce puścić De Bruyne
No to nie jestem na bieżąco z plotkami transferowymi, bo jeszcze niedawno niby był potwierdzony w Leverkusen.
Leverkusen to właściwie nie ma pomocy na obecną chwilę, bo sam Bender tego nie pociągnie.
Ale będzie miał, bo przecież ściągnęli już De Bruyne i Sona.
rpn - za udział w korupcji, wyciągnięto dawną sprawę (bodajże z 2006 roku)
Dzisiaj Jaga i Lech powinny wygrać, a w meczu Widzewa ze Śląskiem obstawiam remis.