Wszystkich chętnych poznania tajników wirtualnego latania zapraszam na https://www.ahaviation.pl lub na kanał YT https://studio.youtube.com/channel/UCeY50eviVUMd_J8p-8hoyHQ
Dell. Dzięki za te lata. Byłem z Wami od początku. Dziwnie teraz będzie. Najpierw Krzysztof teraz Ty. Dobrze, że zastępstwo w postaci Kacpra i Heda jest zacne :)
Dobrze, że posypali głowę popiołem. Jednak tu trzeba też oddać sprawiedliwość, że sama rozgrywka i gra jest naprawdę bardzo dobra. Jeżeli tylko ktoś nie obraził się za błędy to w zamian dostaje naptrawdę miodną grę.
http://www.czlowiekrenesansu.pl/2014/11/gry-recenzja-assasins-creed-unity.html
teraz w pełni będzie można się cieszyć naprawdę dobrą grą.
http://www.czlowiekrenesansu.pl/2014/11/gry-recenzja-assasins-creed-unity.html
Bardzo dobra gra i szczerze ją polecam. Sam gram i naprawdę mam dużo frajdy.
Po szczegóły mojej opinii odsyłam na http://www.czlowiekrenesansu.pl/2014/11/gry-recenzja-assasins-creed-unity.html
Naprawdę się nie dziwię, że AC na szczycie bo gra się świetnie. Dla każdego fana uniwersum to gra obowiązkowa, a i dla nowych jest dobrze bo w pewnym sensie jest to fabularny restart.
http://www.czlowiekrenesansu.pl/2014/11/publikacja-komentarz-niepolityczny.html
Będę musiał spróbować. Chociaż już trochę przywykłem i naprawdę aż tak to spowolnienie w niektórych momentach nie boli.
http://www.czlowiekrenesansu.pl/2014/11/publikacja-komentarz-niepolityczny.html
Z mojego punktu widzenia nie jest tak źle. Błędy są i wymagają poprawy ale aż tak nie przeszkadzają w grze. Sama zawartość gry natomiast jest naprawdę na zadowalającym poziomie i gra się bardzo miło.
Po szczegóły odsyłam do: http://www.czlowiekrenesansu.pl/2014/11/publikacja-komentarz-niepolityczny.html
Dobra gra, dobry zestaw. Miło zgarnąć
Jeśli chcesz znać moją opinię o nowym AC zapraszam: http://www.czlowiekrenesansu.pl/2014/11/publikacja-komentarz-niepolityczny.html
Ja już swoją kopię mam i ogrywam. Pierwsze wrażenia opisałem tutaj:
http://www.czlowiekrenesansu.pl/2014/11/publikacja-komentarz-niepolityczny.html
Nie tylko Destiny było w tym tygodniu. To nie był przegląd tygodnia tylko recenzja.
a mnie 1 i 2 pozycja wcale nie dziwi i myślę, że jeszcze trochę tak będzie. Pewnie do ukazania się FIFY, a później w październiku kolejnych nowości. Wracając do 1 i 2 pozycji to zapraszam do moich recenzji.
Watch Dogs:
http://www.czlowiekrenesansu.pl/2014/05/gry-watch-dogs-pierwsze-wrazenia.html
The Last of Us:
http://www.czlowiekrenesansu.pl/2014/08/gry-last-of-us-remastered-recenzja.html
Wynik nie zaskakuje bo gra rewelacyjna. Po szczegóły mojej opinii zapraszam na: http://www.czlowiekrenesansu.pl/2014/08/gry-last-of-us-remastered-recenzja.html
Nic w tym dziwnego bo gra jest świetna. Po szczegóły mojej opinii zapraszam do mojej recenzji: http://www.czlowiekrenesansu.pl/2014/08/gry-last-of-us-remastered-recenzja.html
Nic dziwnego, że podbija bo gra jest rewelacyjna. Po szczegóły zapraszam na: http://www.czlowiekrenesansu.pl/2014/08/gry-last-of-us-remastered-recenzja.html
Zapraszam do zapoznania się z moją recenzją gry The Last of Us w wersji na PS4
http://www.czlowiekrenesansu.pl/2014/08/gry-last-of-us-remastered-recenzja.html
Myślę, że gracze powinni więcej uwagi zwracać na samą grę niż na grafikę. Cały czas wszyscy gadają o grafice, a mało co o samej grze. Myślę, że na tym gra tylko traci bo naprawdę sprawia wiele radości i ma to coś - miodność. Po szczegóły odsyłam na: http://aswieton.blogspot.com/2014/05/gry-watch-dogs-pierwsze-wrazenia.html
Wszyscy o tej grafice. Watch Dogs wygląda dobrze w wersji "out of the box". Oczywiście, że wieloplatformowść wymusiła pewne ustępstwa. Jednak najważniejsze, że jest to gra, w którą się po prostu dobrze gra i przy której miło spędzać czas.
http://aswieton.blogspot.com
grę mogę szczerze polecić. Gram i naprawdę jest dobra.
Jeżeli ktoś chce przeczytać szczegółowych argumentów to polecam:
http://aswieton.blogspot.com/2014/05/gry-watch-dogs-pierwsze-wrazenia.html
zapraszam do przeczytania:
http://aswieton.blogspot.com/2014/05/gry-watch-dogs-pierwsze-wrazenia.html
Osobiście uważam, że Watch Dogs naprawdę jest dobrą grą. Dla mnie Ubisoft wyszedł obronną ręką zwłaszcza, że narobił dużego smaka.
http://aswieton.blogspot.com/2014/05/gry-watch-dogs-pierwsze-wrazenia.html
Czekam na grę z niecierpliwością.
Odbiegając odf tematu wiadomości ogólne żale:
Czy jest jakaś szansa aby strony nie przeładowywały się w czasie oglądania filmu? To naprawdę mocno denerwuje :) I błagam wywalcie flasha bo nie idzie oglądać tego na mobilnych zabawkach :) Zróbcie jakąś wersje mobilną waszej strony :)