Vivo oppo realme oneplus należą do tego samego właściciela bbk electronics. A więc Samsung jest 3 a xiaomi 2.
W artykule jest wielki błąd!!!!
Avalanche nie należy do WB games to niezależna firma z Szwecji.
Nie dają za darmo puki co, bo smurfy i cheaterzy zalali by tytuł. Gierka jest najlepiej zarabiająca gra ubisoftu dlatego ubi nie będzie ryzykował. W czerwcu informowali o nowym rekordzie graczy online w poprzednim kwartale. A graczy faktycznie nie brakuje, ostatnio grałem kilka renkedow na europejskim serwerze o 4 w nocy. Szukało rankeda około 30-50 s.
Jakby to ktoś czytał, to w obecnym stanie słowa tych powyżej to kompletna nieprawda. Bugi zostały wyeliminowane w 90% teamkilling to historia. 1 nabój jeden kill w łep chyba że masz internet z biblioteki szkolnej. System wywala za teamkill i bardzo dobrze. Trolle? Powyżej Silvera jak na lekarstwo. Powyżej Silvera, Golda większość graczy to dorośli. Spawnkille to mechanika tej gry. Kikowanie dla zabawy tylko na casualach możliwe, jak jesteś dzieckiem to sam bym cie zkikowal. Podsumowując dzieci odpadają na początku, zostają tylko prawdziwi gracze. Polecam
Po pierwsze optymalizacja w R6 jest świetna. Na mojej bieda grafice rx570 zalokowane 60 fps bez spadków nigdy. Kod sieciowy był fatalny 2 lata temu, teraz jest odziwo bardzo dokładny jak na tak skomplikowana techniczne grę. Baza graczy, nie wiem o co ci chodzi ale w R6 gra mnóstwo graczy. Tylko steam to średnio 120k, na uplayu gdzie gra była sprzedawana w pudełkach i na wyprzedażach to przynajmniej 2x tyle co na steam. No i jeszcze konsole, które wg jakiś danych z 2018 stanowiły 45% graczy. Spawnpeekowanke jest możliwe tak naprawdę tylko na trzech z 10 map dostępnych na rankedach. Wszystkie nowe mapy maja zabezpieczenia przed tym procederem. A tak wogóle to z doświadczeniem w tej grze spawnpekkerzy to najmniejszy problem. Znasz ich skróty i cześciej ich zabijasz niż oni ciebie. Co do gadżetów to powiem że kwestia poznania gry. Wszystko da się skontrowac, nie uważam że ktoś ma mocniejsze gadżety od drugiego bo to zależy od gracza który wie jak ich użyć. Wyskakiwanie z drugiego piętra, to element mechaniki który jest bardzo potrzebny w rozgrywce, można tak łatwo się przedtem obronić tylko trzeba być skupiony. Bugi podobnie jak kod sieciowy były 2 lata temu teraz to w porównaniu do takiego bfv to gierka jest idealna. Żartuję oczywiście jest sporo błędów ale w tak skomplikowanej technicznie grze zawsze będą. Pomoc techniczna, nigdy nie potrzebowałem, znajomy kiedyś zablokował sobie konto to załatwił sprawę z nimi w pół dnia. Największym problemem R6 jest dla mnie jego ogólne skomplikowane dla nowych graczy, gra tak się rozwinęła że teraz nowi gracze mają problem się przebić przez to wszystko. No i potem się skarżą na spawnpeekerow i kamperow, nie wiedząc o tym że to jest mechanika gry i tak powtórzę to jeszcze raz że gra daje każdemu narzędzia jak znimi walczyć. A samo Spawnpeekowanke i kampienie nie jest takie łatwe jak w innych grach. Jest jednak nadzieja bo z nowym sezonem maja dodać kolejkę rankedowa dla nowych graczy. (zablokowana lvl)
Może gra i dobra, ale technologicznie zwalona po całości. Pomijam fakt o fatalnej optymalizacji, bo gorsza sprawa to brak możliwości uruchomienia gry na procesorach bez obsługi SSE 4.1. Jeżeli macie Phenoma albo Athlona zapomnijcie o graniu, nie odpalicie. Co z tego że powinno śmigać na średnich jak nie działa.