Gra średnia , grafa i gameplay przyjemne, ale niestety po 10-15h gry nuda i jeszcze raz nuda, fabuła miałka, dialogi słabe, wiekszość czasu klasyczny hack&slash, do tego bardzo prosty, itemy wypadają z zabitych wrogów hurtem i już 12 levelu nie ma przeciwnika który sprawi nam jakiś większy problem.