Tak więc, cóż.. Kupiłem trzecią część przedpremierowo, ograłem całą fabułę 2 dni przed premierą (dostępne wraz z najlepszą edycją 3 dniowy dostęp przedpremierowy), i właściwie tyle, graficznie nie jest źle, fabuła jest rzeczywiście średnia, zwłasza te wstawki animowane pamiętające produkcje z okresu 2010-15. Jednakże to też nie jest tak, że gra jest beznadziejna. Ma swój klimat, pomimo fabularnych mankamentów. Miłoby było gdyby to osoby posiadające grę, a nie bierni widzowie komentowali i dzielili się **własnymi**, nie cudzymi wrażeniami :3