>OwO<

>OwO< ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

21.11.2024 04:44
odpowiedz
>OwO<
1

Tak więc, cóż.. Kupiłem trzecią część przedpremierowo, ograłem całą fabułę 2 dni przed premierą (dostępne wraz z najlepszą edycją 3 dniowy dostęp przedpremierowy), i właściwie tyle, graficznie nie jest źle, fabuła jest rzeczywiście średnia, zwłasza te wstawki animowane pamiętające produkcje z okresu 2010-15. Jednakże to też nie jest tak, że gra jest beznadziejna. Ma swój klimat, pomimo fabularnych mankamentów. Miłoby było gdyby to osoby posiadające grę, a nie bierni widzowie komentowali i dzielili się **własnymi**, nie cudzymi wrażeniami :3

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl