Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Recenzje gier towarzyskich PS2

Recenzje i oceny najważniejszych i najpopularniejszych gier

Recenzje gier z kategorii: Towarzyskie na platformę: PS2. Znajdziesz tu 7 tekstów spełniających te kryteria.

SingStar ABBA - recenzja gry
SingStar ABBA - recenzja gry

recenzja gry25 listopada 2008

Pretekstem do pojawienia się kolejnego SingStara jest wielki powrót grupy ABBA na rynek muzyczny, który dokonał się za sprawą filmu Mamma Mia! Czy zatem SingStar ABBA ma szansę odnieść sukces na polskim rynku?

SingStar Wakacyjna Impreza - recenzja gry
SingStar Wakacyjna Impreza - recenzja gry

recenzja gry15 lipca 2008

Kolejna część słynnej serii karaoke zaprasza tym razem w letnie, wakacyjne klimaty. Tradycyjnie mamy wersję przeznaczoną na nasz rodzimy rynek, gdzie obok zagranicznych, znajdziecie wiele polskich hitów.

SingStar ESKA: Hity na Czasie - recenzja gry
SingStar ESKA: Hity na Czasie - recenzja gry

recenzja gry25 czerwca 2007

Tym razem zrobiono to, na co czekali polscy fani domowej zabawy w karaoke od czasu wydania SingStar’80s. SingStar: ESKA zawiera bowiem osiemnaście polskich utworów, które w ostatnich latach (2000-2006) przewinęły się przez rodzime listy przebojów.

SingStar Rocks! - recenzja gry
SingStar Rocks! - recenzja gry

recenzja gry16 maja 2006

Najnowsza odsłona Singstara to gratka dla tych, którzy na bieżąco śledzą rozwój muzyki rockowej. Nie znajdziemy tu czerstwych, stricte komercyjnych piosenek z radia, ale okazały zbiór nowofalowych przebojów.

Buzz! Muzyczny Quiz - recenzja gry
Buzz! Muzyczny Quiz - recenzja gry

recenzja gry22 grudnia 2005

Sony kontynuuje swą multimedialną kampanię, mającą przyciągnąć do PlayStation2 osoby bez doświadczenia w świecie gier wideo. BUZZ: Muzyczny Quiz to pozycja zarówno dla nich, jak i dla starych wyjadaczy. Muzyka ponad podziałami.

SingStar '80s - recenzja gry
SingStar '80s - recenzja gry

recenzja gry13 grudnia 2005

„Ho ho ho, przecież ja śpiewać nie umiem!” – hmm? „Jakaś gra z mikrofonami, przecież nie zbłaźnię się przed znajomymi, a samemu to żadna zabawa” – tak? A właśnie, że nie. Nie, nie i nie.

SingStar - recenzja gry
SingStar - recenzja gry

recenzja gry29 sierpnia 2004

Singstar to karaoke z systemem oceny naszego śpiewu. Grunt to dobra zabawa i z takim nastawieniem trzeba do tej gry podchodzić. Inaczej można nabawić się kompleksów.